Aktív témák

  • Fel

    addikt

    Ááá, ez kegyetlen.. :DDD
    Az imént volt részem egy remek csatában KT-rel, El Hallufon. A topon nálunk T30, az ellennél IS-7. Bukta lett, remek volt a csapat. Nem is ez a lényeg, hanem az ellen IS-7 drivere...

    Hárman, 2xKT és egy Tiger P, próbáltunk felmászni a pálya felső részén lévő dombra (tudjátok, ahol mindig rengeteg roncs szokott lenni..), senki más nem jött arra, mindenki maradt kempelni.
    Feljutva szembe találtuk magunkat két KT-rel és az ominózus IS-7-el. Az elsőnek feljutó KT-es társam kapott egy találatot, ami HE-nek tűnt, de nem okozott neki sok sebzést. Gondoltam mellélőtt vmelyik arti, de nem... Az IS-7 tulaja HE-vel lövöldözött.. Végig, mindenkire. Azt hittem megszakadok a röhögéstől.. És csak ezek után csekkoltam a statját: [link] Érdemes inkább a játékon belül rákeresni és szeműgyre venni, miket alkot az egyes tankjaival.

    Nem mondom azt, hogy csak és kizárólag profik játszhatják ezt a játékot. Én sem vagyok az, messze nem... De ez azért már tényleg szánalmasan gyenge... De legalább kitartó, szorgalmas :U

Aktív témák