Aktív témák

  • vhw

    addikt

    Néztétek már a tervezett francia tech tree-t? Csak a kíváncsiság kedvéért megnéztem milyenek a csúcs tankok 9-10es szinten (tudva hogy a II. vh alatt nem sok értelmes francia tank épült) és hát kissé ledöbbentem. :O
    Ok-ok, mondtátok már itt páran, hogy a játék nem a II vh-ra épül teljes egészében, de azért még a szovjeteknél is '50-en inneni tankok kerültek be. Hát a franciáknál nem átállottak olyat is betervezni ami még 52-ben is prototípus volt (lorraine 40t, például). Nem lehetett volna ezt úgy megoldani hogy valóban a korban létező tankokat teszik be a játékba, legalább az 1950es évek előtt már megjelent típusokat, amiknek legalább a fejlesztése megindult a világháború alatt? És ha már több nemzet harckocsijait is elérhetővé akarják tenni, ezzel színesítve a játékot, akkor ha a kérdéses nép nem fejlesztette olyan tökélyre a páncélos fegyvernemét, hogy méltó ellenfele lehetne más népek nehézsúlyú vasai ellen (tier 8-9-10), akkor tartson odáig a tech tree, ameddig egálban vannak és kész. Miért kell mindenképp minden kategóriát lefedő típusokat összevadászni tekintet nélkül az időre? :F
    Nem tudom mások hogy vannak ezzel, de ez a tervezet számomra olyan illúzióromboló, hogy a jövőben előfordulhat az a helyzet, hogy olyan tankokkal kerülök szembe/egy oldalra, melyeknek közük sincs egymáshoz korban, soha nem álltak egyazon csatamezőn egymással szemben (még csak elméletben sem, ha pár hónappal tovább húzódik a háború, vagy sorozatgyártásra kerültek volna).
    10 éve tervezett Tiger I-nek ilyen '52es tankkal kell megküzdenie/együtt harcolnia. Egy pillanatig poén, hogy mire lehet képes egy ilyen öreg konstrukció a játék keretei között újabbak ellen. De mikor leülök a gép elé, hogy akkor most tankcsátázzunk, idézzük fel milyen is lehetett tankparancsnoknak lenni a világháború alatt, akkor nem szeretném, hogy ilyen korszak-idegen tankok belerondítsanak a csatatér látványába. :(((

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák