Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz Antonius1978 #9300 üzenetére

    Én gyulladni még nem gyulladtam vele, bár összesen talán 50-60 csatám van benne eddig.

    A "golyószóró" jelzővel egy picit vitatkoznék: a RoF az egyetlen, amit megváltoztatnék a tankon. A'szem Rammer-rel 14-et lő percenként, amit én feltornáznék legalább 16-ra; de ha nagyon elfogult akarok lenni, akkor inkább 18-ra.

    Ennek oka a sebzés: ha eltekintek a 0 dmg, lepattanó és Holdba zúgó lövésektől - amelyek bármelyik más löveggel ugyanannyiszor fordulnak elő statisztikailag -, a kedvező szituációban kitolható egységnyi sebzés alacsony volta zavar leginkább; persze a Tier-jéhez képest.

    Sokszor fordul velem elő, hogy egy ellenséges tank feltűnik vagy kibújik a fedezékből, mire én rálövök, de a relatív lassú töltés miatt egy második biztonságos lövésre már nincs időm, mivel vagy visszabújik/fedezékbe ér - illetve nekem kell fedezékbe mennem - vagy elmozog/elforog. Viszont az egy helyzetre kalkulálható avg 135 dmg T7-ben nem tényező...

    Természetesen a fent vázoltak nem képeznének problémát, ha a tank nem lenne ennyire csapat- és szituációfüggő.

    [ Szerkesztve ]

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák