Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Patrick76496 #8049 üzenetére

    "Ugye light üti az arty-t, arty a TD-t, TD a heavy-t, heavy a medet (és a másik heavy-t), med a light-ot, a másik medet és a lassabban mozgó, flankelhető tankokat."

    Ez szerintem nem így müxik. Sem randomban, sem szervezett / irányított csatában (CW).

    És a TD-ket sem kell "megfékezni", nincs azokkal semmi gond, most is meg van a helyük és kibalanszírozott szerepük a csatákban. Semmilyen formában nem idézik az artysta időket, amikor az arty valóban domináns volt a csatában és ha volt 4-5 belőlük, akkor játszhatatlanná élvezhetetlenné tették a játékot.

    A TD-k megnövekedett száma inkább annak köszönhető, hogy javult a kredtit szerző képességük.
    Egy usert ez valószínűleg jobban motivál, mint taktikai megfontolások.

    *****

    Az arty-k is részei a játéknak szükségünk van rájuk.

    Nekem spec. nincs szükségem rájuk, de 1-2-öt elviselhetőnek tartok csatánként, de jobban ürülök, ha fakezűkém tankkal jön.

    [ Szerkesztve ]

  • Taragas

    aktív tag

    válasz Patrick76496 #8049 üzenetére

    Szerintem sem így mükszik, mert igazából ha azt nézzük szinte az összes másik típus az artyn kívül üti a lightot(td a nagy sebzése miatt), és e miatt sosem számítottam rá, hogy egy light képes legyen az artyt levadászni már a játék elején. A light inkább úgy mondanám hogy a kő papír ollóban a jósok spotol a játékban, tehát előre megjósolod az ellenfeled kézmozgását vele, és azt a kezed mutatod ami az ellen felé kell hogy legyen az adott szituációban. Nem a light legfőbb feladata az arty levadászása, az csak a másodlagos szerepe, ha már van védelmi rés. Szervezett csapatoknál ha valaki meglátja, hogy az arty felé rohan, már szétlövik. Sokkal inkább az ellenfél folyamatos mutatása a feladata, hogy ne tudjon olyan cselt bevetni, ami eldönti a csatát. és harmad sorban a light üti a lightot is. Imádok counter arty hunterezni lighttal. A másik hogy sok esetben szituáció függő, hogy melyik tankok jönnek jól. Tehát pl az ellen mutat heviet, te meg mutatsz medet, sok esetben valahogy mégis a med győz, már is borul a dolog, meg hasonló esetek vannak. Pl hevie üti td-t olyan is van. Jah és még valami: A TDk hpja kicsi, és alapjában véve páncélozatlanok(úgy mondanám, hogy hatalmas weka spotaik vannak, mi nekem már elég). Minden ellen meg van az ellenszer. Koncentrált csapat tűzzel bármi eltüntethető a pályáról hamar. Ez egy másik tényező. Egyre többet használom a T gombot, mert ha mindenki azt a tankot lövi, az biztos hogy -1 ellenfél, hogy ha valaki nem üt át, vagy mellé lő, akkor is hamar vége van az ellennek. De pl egy ob704 feltűnik a pályán, valahogy mindenkinek az jut eszébe, hogy baszki az veszélyes gyors le kell darálni. Ergo az ilyenek amúgy sem hosszú életűek, ha nem használják rendesen tdiket. Ezért van varázsa a tdnek, lás rá az ellenre úgy, hogy az nem vesz észre közbe.... :)

    Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

  • Imilenni

    addikt

    válasz Patrick76496 #8049 üzenetére

    SZERINTEM igazad van..hogy az egyensúly..megbomlott...papíron úgy kellene legyen ahogy leírtad..de sajna nem gondolkoznak az emberek.
    Pl: Erlenbergen bármikor vagyok ott bármilyen tierrel MINDÍG az 1-2 sorba kempelnek....

    Más:
    Vajon hogy van ilyen WR-je?

    Press "F" to pay respects.

Új hozzászólás Aktív témák