Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz fsb1000 #8026 üzenetére

    Sajnos ma nem jött össze Bingiszel az E100 szakaszozás, de eszembe jutott valami.
    2 hete volt egy megjegyzése, hogy E100-al nem lövöm meg a saját HP-mat, és ezért nem tudom befolyásolni a csatákat. Ezzel több szempontból sem értettem egyet, de úgy gondoltam érdemes utánajárni, hogy a szubjekítv érzetem mennyire csal meg.
    Azt elfelejtettük megbeszélni, hogy én már 2600 csatát mentem E100-al és ennek arányos részét nagyon rég, ez volt az első t10-esem. 8.6 után azaz a nagy germán akció után javult az E100 harcértéke. Én max a 8-10%-át mentem ebben az időszakban az össz csatámnak.

    Szóval igencsak érdekelt mi a helyzet most. Lementettem az akkori statot és 2 hét után megmutatom mire jutottam kb 200 csatával. A 2 hét statja kb. azt tükrözi amit szubjektíven is éreztem. Nagyjából megvolt a 2700dmg, pedig volt közben egy iszonyat szopóágas rész Az első hetet 3100 dmg-vel zártam, de lehet az volt a pozítív randomfaktoros rész. Aztán 3 nap alatt lement 2600-ra (sorozatos 0 dmg-k), majd mostanra vissza jött 2700-ra.
    A kill arányom már nem változik, de ez is tudatos, hiszen inkább sebzésre törekszem. A túlélés minimálisan változott. Viszont a winráta szakaszozás nélkül is 57% felett van.

    Szerintem nem tévedtem nagyot, valamennyire csak befolyásolom a csatákat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák