Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bingisz

    addikt

    válasz Dobi 562 #8021 üzenetére

    Huhh. Pont rosszul írtam a dolgot le. :B
    Persze, hogy jó az arty nerf. És abban is igazad van, hogy a profi artystáknak semmi sem változott, ugyan úgy jól szerepelnek. Viszont nagyon sok nyavalygást hallok a TD-kről. Arról, hogy milyen OP-k, mert olyan sokat sebeznek. És engem ez már kicsit zavar, csak nem teljesen egyértelműen írtam le a sírásomat mások sírásáról. :)

    FSB100: Sok hozzászólást írtál nekem, megpróbálok egyben válaszolgatni rá.
    Az hogy az E100 milyen volt régen, nem tudom, mert a 8.6-ban vettem meg, természetesen az artyk újrabalanszolása miatt, de azt tudom, hogy most jó, azt meg el sem tudom képzelni, hogy a gold korszak előtt milyen jó lehetett (nekem a sima AP-val is elég jól megy, se persze egy hull down IS7 azért meg tud izzasztani). Sajnos legtöbbet egyedül játszom vele, mert a régi barátom már nem játszik aktívan. (Kereshetek megint platoontársat...)

    Az, hogy miért az a cél, hogy a saját HP-mat kiosszam vele körönként? Akármennyire is E-pénisz fényezőnek tűnik, de azért mert ez látszik a statisztikában. Mondjuk nekem inkább a 2900-300 dmg a cél (haladok is abba az irányba), mert érzem, hogy ennyire képes képes vagyok vele, még egy kis plusz odafigyeléssel.

    Viszont azt látom, hogy TD-vel olyan tier8-ig tartható a HP-m kétszeresének a kiosztása, ezért azokon az ágakon már ez lesz a célom.

    Amúgy a lényegre nagyjából azzal tapintottál rá, hogy sokváltozós a játék, nem lehet ilyen egyszerűen számolni vele. Viszont mivel mi (legalábbis én) kicsit statisztika függők vagyunk, valamihez hozzá akarjuk kötni az eredményességünket. Ez van.

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Új hozzászólás Aktív témák