Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Cucuska2 #7315 üzenetére

    Igen, benne vagyok. :K Még 5k XP az E5, aztán egy kisebb farm után készen is állok. Most úgy is T10 maraton volt betervezve, prém tankokkal váltogatva. Ahogy nézem van SP-d, az pont jó lesz a 2 Type mellé. Kb délután 17:00-18:00-tól szoktam felmenni, aztán 0:00-1:00-ig vagyok.

    (#7323) Taragas: Csak mákod volt és/vagy volt a T57. Nem teljesen értem a menet közbeni side scraper-t, de a normálisat saját tapasztalatból nem mindig érdemes használni Type szerű tankokkal. Az okosabbak belövik a toronygyűrűt. Ezért jó a 121, mert annak nincs. :)

    (#7336) Dobi 562: Épp ezért nem használok XVM-et. Sőt haverommal már azon is dolgozunk, hogy el lehessen rejteni a játékosok klánnevét, mert már abból is sok mindent ki lehet venni. Elég ha meglátja az ember a PTS, EFE, KAZNA (vagy -HHR- ;)) feliratot.

    Más:
    A hét végére én is beszálltam a +30%-ozók közé:

    Másabb:
    Keresd a hibát:

    (#7378) fsb1000: Kicsit könnyen felkapja a vizet. Klántársam volt a HAD-ban, de az alatta lévő két név is ismerős.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák