Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz Emu #43592 üzenetére

    A T62-vel már sokat futottam teszten, és bizony nagyon bejövős, őt fogom megvenni, mert jobban tetszik, mint a 140. De kellenének legények, mert mindhárom gépet szeretném egyidőben a garázsomban tudni, csak mire azokat valahonnan összekaparom... Mondjuk ez abszolúte tényleg ráér, T62 nemsokára meglesz, 140 viszont fényévekre...
    T28 HTC-ről: nem csak városban, de bármilyen "szögletes" búvóhely esetén, ami mögött be lehet teljesen forgatni (ágyú kitéríthetőségéig). 220-230 mm-ig pattognak az elejéről. Ellenben heavyk ellen kéri az aranyat, engem ez spec nem zavar, csak funolok vele, egyedi játékstílust kíván. Szerencséje, hogy T7-es, így sokat lát T6-7-es gépeket, akik csak pattognak róla. Sokszor még nyílt terepen is elég rángatni, ha nem tudják, hogy a kupolák gyengék, márpedig sokan a hasát célozzák, az pedig meglepetéseket okozhat. T8-ban még úgy-ahogy elvan, T9-ben általában "goldpsam-camper" üzemmódba váltok. :-D

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Emu #43592 üzenetére

    Akkor a kola sem jo otlet nekik, meg a vegen be se fernek a jarganyba, ugy elhiznak :D

    Koszi a leirasokat, nem tudom lesz-e erom es kedvem csinalgatni a Stug utan a kuldeteseket, habar orvendenek valami uj jarganynak, de lehet hogy tul maceras megcsinalni a Stug utan a dolgokat, azaz nem lesz hozza turelmem, meg aztan ha melozni fogok, amugy sem jut ra idom nagyon.Igy majd Turankodom neha, es szorzozok 1-2 jarganyt es annyi. A Stuggal jo legenyseggel nem lehet kezdeni valamit ? Bar egy kis + penzt lehet vele gyujteni ?

    Ha mar szoba kerult a T-54, tavalyelott megvettem, amikor abbahagytam a jatekot, es teljesen alap, hat nem mondom golddal csinaltam asszem egyszer egy 2000 koruli sebzest,de fejletlenul nem valami nagy szam, de majd gondolom jo lesz.Ebbol kifolyolag akarom megkerdezni, hogy T62,140 vagy 430 ? Mostmar asszem 3 10-est lehet belole kihuzni, es nem tudom eldonteni hogy melyik legyen.A T62 jonak tunik, de ha jol emlekszem, akkor jobb vagy bal felol ammo rack erzekeny, a masik tank megy csak 50-el megy, a harmadik azt sem tudom milyen :)

Új hozzászólás Aktív témák