Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kakumix

    senior tag

    válasz Diarmand #34950 üzenetére

    És a HE-t még ki is hagytad :(
    Sajnálom, hogy eladtam az ST-I-t. Utána azt hittem a Béla még többet fog pattintani, de azt közelről simán lövik és az oldala is simán lőhető ha kicsit túlforgatom. Múltkor szemtől szemben álltam egy WZ-111-gyel és rámentem, hogy akkor nehezebben lövi a kupakot, erre háromból háromszor belőtte a géppuskát sima AP lőszerrel. Az első 4-5 csatám jó volt vele, ebben volt a háromszoros pattintás és utána egy több mint 10-11000 HP-s kör a 15-ös küldire, de befoglalt a csapatom és nem lett meg. Azóta viszont már a 4000 pattintás is nagyon ritkán jön össze. Persze aláírom, user error, de akkor is úgy gondoltam sokkal könnyebb lesz vele pattintani. Valamelyik nap harcoltam egy Type-4-gyel, utána megnéztem Tank Inspectorban, hogy hol tudtam volna lőni a kupoláján kívül és ha beforgattam nagyjából úgy ahogy a csatában volt az jött ki, hogy az oldala 300+ mm vastag. Megnéztem a Bélát az meg csak 198mm volt ugyanúgy beforgatva.

    Legyen szép napod!

  • emre

    veterán

    válasz Diarmand #34950 üzenetére

    Köszönöm! :R

    Ja, hát én is próbálkoztam tegnap, és elég érdekes dolgokat tapasztaltam.
    Beálltam maussal, erre egy jpze100 HE-vel lebontott apránként, E100-ban egyből jön a gold, és a torony és test közötti rész belőhető. Bélával meg simán ellövik a motort utána már nem megy a riszálás, aztán viszik a géppuskafészket, vagy a parancsnoki kupolát is. Ráadásul bélámnak elég lassú a toronyforgása, én továbbra sem szeretem annyira.

    (#34953) Kakumix

    Na, pont ezeket tapasztaltam én is. :K

    (#34941) Bingisz

    Ahogy egy okos embert mondta: Minden ugyan az másképpen. (ef. Zámbó)

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Új hozzászólás Aktív témák