Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz h1mpi #33788 üzenetére

    hatalmas tévedésben vagy h1mpi, mert nagy valószínűséggel ugyan azon színelosztást használom mint Laci! ;) (Laci nagy gratula!)

    (#33749) woryz: jó az orosz és amcsi heavy ág is. :K SŐT, ha kezdő az illető, akkor inkább heavy-el kezdje és mikor már lesznek tapasztalatai - pályákról, játékmechanizmusról - akkor menjen medek irányába.

    (#33757) nyunyu: a franszia heavyknél elfelejtetted írni a papír páncélt ;]

    (#33759) Cucuska2: na én most pont ezzel szívok - nem kicsit! Nem nagyon értem mi a szarnak van ezen ennyi féle ágyú meg miegymás, ráadásul rengeteg XP-ért lehet csak kifejleszteni!? :F :(( Remélem kifullozva azért jóval jobb lesz mint most a második ágyújával!? (jól érzem, hogy a Canon löveget nem érdemes kifejleszteni, hanem rögtön inkább a 90mm-es VIII-as löveget inkább? :F

    (#33760) joergie: de jó, hogy írtál! észre sem vettem, hogy az ARL-nek is van táras ágyúja. :N De vhogy nekem a csatákban úg jött le eddig, hogy nem azzal használják!? Akkor lehet mégis a 105-ös Canon löveg lesz a nyerő inkább? :F

    (#33786) MinionFlasH: mi a baj a VK3001P-el? :F én nagyon szerettem

    (#33789) meunier: jók ezek a szín párosítások. :K

    (#33790) jozefgucci1: na neeee.....a tegnapi csata után simán 1600-nak kellene legyél! ;) Köszi azt a csatát, jókor jöttetek, addig egy azaz egy csatát sikerült megnyernem. Az jól sikerült csata volt. :R

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák