Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz unravel #18763 üzenetére

    Egy facebook oldal, pont aznap láttam ott ezt a képet. Ezért gondoltam, hogy onnan van.

    (#18764) Bingisz: Én gyűlölöm mind a kettőt, ezek basszák szét a T10-es meccseket. Az arty-nak el sem kell találnia, ha melléd lő, már -800 HP. A T10-es TD-k meg a legjobb páncéllal rendelkeznek az osztályukban, a bármelyik tierben könnyebb őket beütni. Nem mintha nem tudnék célozni, de ugye tovább célzol -> tovább vagy kint -> nagyobb az esély, hogy lövést kapsz be. Ezért szeretem sokkal jobban a T9-es meccseket.

    Ez a kép már elég régi, de most nagyon aktuális. Manapság baromira hülyék a heavy játékosok. Nem mennek a heavy-s helyre, így mindig elesik az a flank...

    (#18782) mefistofeles: Erre vannak a Gnomefather's hangok, sokkal színesebbé teszik a játékot. Ezt a srácot kéne támogatnia a WG-nek, együtt dolgozni vele, optimalizálni a modot. Nem is az új löveghangok milyensége a baj, hanem az, hogy gyakorlatilag egyforma mind. Nem elég, hogy minden tanknak ugyan olyan a lövéshangja kaliber osztályonként, még bizonyos kaliberek között sem lehet különbséget tenni. Ha már időt fordítanak rá, miért nem csinálják meg, hogy a tankok ~75%-ának különböző hangja legyen (mint a Gnomefather's-ben)?

    (#18793) [HUN]Dani: Patrik csak most írja a hsz-ét, de megírta a facebook-on, hogy mennyi kb.

    (#18807) sith7: Az igen, grat! :Y

    (#18823) diegho: Nekem most WZ-120-am van, és eddig bejön. Tényleg nagyon szar a gun depression, de az alfa kompenzál érte. Baromi jó érzés medium tankban 500-at lőni. Viszont a 3,4 sec-es célzásidő kegyetlen rossz (még EGLD, Vert Stab, Smooth ride & Snapshot kombinációval is), de szerencsére ilyen téren nem lesz baj a 10-essel. A 121-et is biztos szeretni fogom, főleg 4 skilles Type legénységgel...

    (#18841) sith7: Rammer + EGLD + Optika/Csigaszem

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák