Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz [HUN]Dani #9037 üzenetére

    Bocs, de ki vannak kapcsolva a visszajátszások (plusz ha lennének is, akkor a romlott laptopomról nehéz lenne előszedni őket :(). Esetleg ha megfelel, röviden el tudom mesélni őket szövegben.

    Type 59 (Redshire térkép):
    Az I-es bázisról indultam, mentem a szokásos G5 helyemre, onnan lövöldözgettem a J, K sorra. A meccs vége felé nagy bátran elindultam a hegyi erdőben, lőttem még párat. Akiket spotoltam, azok a 2, 3-mas oszlopban és a hegyen voltak. Igazából akaratlanul jött össze ez a rengeteg spot damage, csak a véletlen műve volt, hogy pont úgy helyezkedtek a tankok, és senkivel nem osztoztam a spot-on (ergo csak én voltam elől). :D

    AMX AC Mle. 48 (Murovanka térkép):
    Szintén az I-es volt a kezdőpont, javarészt az erdőből próbáltam sniperkedni (D, E, F - 8,9). A végére egyedül maradtam egy IS-3 (~800HP), egy T34 ˙(~800HP), egy AFK Tiger (full HP), és egy egylövéses T25/2 ellen. A T12,5-et még az erdőből kilőttem (foglalni akart), utána átvonultam A0-ba. Ott vártam a 2 db T8-asra. Az IS-3 még nem volt annyira kemény, de a T34 már úgy jött rám, hogy egy lövéses vagyok neki. Szerencsére egyszer lepattant, egyszer pedig kis életen hagyott meg, utána megpróbált lerammolni kb 15 HP-ról, de nem sebződtem. :Y Őt is elintéztem, 2 perc volt hátra, mentem az AFK Tiger-ért. Lőttem bele annyit, hogy egy lövéses legyen, utána beálltam a cap körbe (az is XP) mögé, hogy fel ne éledjen, aztán az utolsó 10 másodpercben kilőttem. Tudom, így kicsit unalmas, de hidd el, az utóbbi nagyon izgalmas meccs volt. :K

    (#9039) AMD Power: Szép, ez ~1500 csatából nem is annyira rossz win rate. :)

    (#9040) Runo: Akkor az asszonynak annyival kevesebb dolga lesz. :DDD Amúgy grat a körhöz. :)

    A csapatom támogatásával 6000 potenciális sebzést csináltam egy Matildának az M2 medium tank Howitzerével. Btw, úgy döntöttem kis account-ban fun-olok, ha már úgy is rossz a laptopom. Ezen az asztalin valahogy nem lehet olyan jól játszani (gagyi billentyűzet, több lagg, nem minden mod működik).

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák