Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Dobi 562 #7993 üzenetére

    Szerintem is valami mod lehet, de érdekes, ilyen még nem láttam. Kíváncsi vagyok, vannak-e még ehhez hasonló dolgok.

    (#7994) Dobi 562: Ezért jó az IS-7 a front toronypáncélja, még néhány amerikai nehéz tank is megirigyelné. :) Nem tudom, egyáltalán van e olyan lőszer a játékban, ami beüti szemből, lehet csak a 400 felettiek. Ráadásul a kémlelője/kupolája is nagyon kicsi, plusz nem is mindig sebződik, ha eltalálják.

    (#7996) Runo: Ezt mostanában én is tapasztaltam, hogy az ellenségnél gyakran több a nagyobb tank. És akkor még azzal is bele lehetne kötni az MM-be, hogy az med-ek és a TD-k sem egyenlően vannak elosztva (előbbinél nyerd meg Mines hegyet), plusz mostanában nem ritka a csapatonként 5 TD. Komolyan, tiszta olyan, mint régen az arty-kkal.

    (#8000) fsb1000: Sajnos messze vagyok a top játékosoktól, egyébként a kék-lila játékosok is megnehezítik a csatákat. Természetesen az ellenséges csapatnál vannak mindig többen. Bár megesik néha, hogy rendesen elverjük őket is, hiába nem volt semmi esélyünk a győzelemre.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák