Új hozzászólás Aktív témák

  • woryz

    senior tag

    válasz rlazol #33126 üzenetére

    Igen, az vagyok én. :) Valóban volt egy kihagyásom, nem 20 hónap, többször volt pár hónap, legutoljára kb 6-8-12 hó (a fene se emléxik már rá... :F ). A kihagyás pont azért lett, mert elkezdtem zuhanni...

    Játszok én már mindegyikkel, kicsivel / alacsonnyak, heavyvel / artival, de amikor az első 3 percben vagy a mi csapatunk hullik el (kb 70%-ban) vagy az ellen (kb 25%), egyik se épp segít rajtam. A böszme TD-vel el se érek lövő pozíciót és vége a csatának.
    Most elkezdtem kis britt TD-kel játszani (5-ösöm van), hát ha épp a maradék 5%-ba sikerül betennie az MM-nek, akkor lehet vele jókat aprítani; valamint most már vettem egy britt kicsi medet is, de azzal még nem játszottam. :)
    Az a baj, hogy a medek / könnyű tankok még annyira sem mennek, mint a HT-k...Meg alapból elég hülye a rendszer, hogy egy 6-os lighttal nagyobb pusztítást lehet végezni 10-es csatában mint Maussal (azalatt a kb max 4-5 lövés alatt amíg vége a csatának... mert ugye vagy mi hullunk el idő előtt vagy az ellen).

    jozefgucci1: A kolléga által belinkelt vagyok én, ott is woryz-ként futok. :)

    csapee: Nem, nem booté, hanem az enyém... :((( Jó egy fos, mi? :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák