Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz wwenigma #29372 üzenetére

    Én a minap adtam el az IS-t, egyszerűen olyan rosszul ment vele a játék, hogy az hihetetlen. Pedig jó tank, sokan jól játszanak vele, nekem nagyon nem ment. Bármi belő, ágyú arra visz, amerre ő akar... Ezervalahányszáz(=pofámleszakad) átlagsebzéssel nem kínzom magam tovább. A KV-3-mal a végén magamhoz képest már jó átlagom volt (1400-1800 körül mozogtam, két csillag is lett e csőre). A Stug HT-15-höz a KV-4-et fogom megvenni holnap, csak kell egy kis free az ágyúra. Ha már lassú, legalább van páncélja.
    A Chaffe-t is megvettem újra (már sokadjára :-D), eddig stock legényekkel csak szenvedtem vele, ha éppen benn volt a garázsban. Most beletettem az eddig meglévő két leányzót + három stock fickót, és már így is megtáltosodott. Beteg tank, nagyon tetszik. A tervek szerint jön még bele két hölgy (TD és HT-15), az ötödiket pedig önmagával fogom megszerezni, mert ez az egyetlen light-om. :-D Na az acélnővéres-két skilles hölgyekkel nagyon pöpec lesz. Utána T-37, Bulldog, hú de várom már. :-)

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák