Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Miért hiszik azt a zöld játékosok, hogy ők mindent tudnak? Ez most biztos felkavarja a vizet, de szerintem egy zöld játékos maximum átlagos, de lehet még az sem, hiszen a zöldséghez még a saját hpd sem kell kisebezned átlagban. A legtöbb csatában a zöldek nyihognak az MM miatt, ők ugatnak és tudnak mindent jobban, mint a másik. Miért akarja egy zöld megmondani nekem, hogy hová kell mennem a tankommal? Én olyan dolgokat látok a térképen, amit ő sosem fog észrevenni, de ő mégis jobban tudja mit kell csinálnom. Ő azt is tudja, hogy melyik tank mire jó és megmondja, hogy 121-el a dombokkal teli mezőre kell menni harcolni, mert annak ott a helye, nem zavarja, hogy a napon kívül semmire nem tudnék ott lőni, de ő annyira egysíkú, hogy medium tank mezőre való kész. Azt az alapvető dolgot nem látja át, hogy ha egy pályán van 2 olyan terület, ahol folynak a harcok, az egyik egy kis rész egy városban, a másik egy rohadt nagy mező és az ellenfélnél sok medium tank van és sok lassan töltő nagy heavy, nálunk sok mozgékony td és medium, valamint mozgékony heavyk, akkor a várost 3 perc alatt letarolhatjuk, gyakorlatilag mire a bázisra érne az ellenfél medium serege, addigra kialakul egy laza 5-6 tankos előny a számunkra és mivel csak 1 arty van, ezért nem kell félni attól, hogy a bázis védésnél szarrá artyznak minket hátba. Ezt én a másodperc ezred része alatt átlátom a csata elején a visszaszámlálásnál, ő sosem fogja megérteni, de mégis megmondja a tutit, hiszen valahol leírták, hogy a medium tank a mezőre való. Minden tank oda való, ahol az adott csatában szereplő tankok alapján a leghasznosabb tud lenni, ez pedig jelentheti azt is, hogy mediummal, sőt lighttal is városba kell menni, vagy azt is, hogy T95-el és Maus-al mezőre. Miért olyan nehéz ezt megérteni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák