Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #16424 üzenetére

    Wow. Van egy pár köre Tiger P-vel. :Y

    (#16426) KaLeun: Mondjuk szerintem még mindig jobb, mint a 13 90. Egyébként nem vagyok nagy light tankos, csak azért ezen keresztül húzom ki, mert a T-34-2 ritka nagy hulladék, ennek legalább van normális csöve.

    Folyamatosan romlik a 132-vel az átlagsebzés (bár mostanában mással is retard módjára játszok), de még így is hozom vele az unicum szintet. Talán ha nem csak néha venném elő, jobb lenne. A WZ-131 sokkal jobban adta, azzal jó volt szétcsapni a T7-8-as tankok között. Ezt meg ugye állandóan feldobálja, így nehéz dolgom van, bár sajnos a vége felé már a kistesóval is ezt csinálta (így épp nem lett meg vele az 1300-as sebzés).

    (#16430) KaLeun: Én elsősorban mednek használom, mint a 131-el tettem, csak akkor spotolok, ha olyan a pálya. Prokhorovkán, Malinovkán meg Murovankán néha lehet szép köröket menni, egyébként ezeken meg még néhányon kívül elsősorban nem a spotra szoktam menni.

    (#16431) dfsz34: Sajnos nem. Ezt a képet már régebben linkeltem, haverom 14 ezer spot damage-re kapott 1400 xp-t T71-el.

    (#16440) Mogyesz75: Grat! Ehhez egy szót fűznék: TARAGAS :DDD

    (#16456) emre: Lehet, hogy nála még emre néven szerepelsz, mert a chat ablak címsorán nem PsychoTrooper van. Ő az emre nevű játékosra írt rá. :F

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák