Keresés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz vhw #24087 üzenetére

    A 44-esen én is az F3-ast használtam azon be is vált. Az a baj, hogy a 105-ös nagyon pontatlan, még több lövése megy mellé, ami egy ilyen tipikus hátul maradós lassú TD-nél nem éppen előny. Amíg nem volt meg a DCA 45 AC, addig azzal grindeltem. Minden szabad tp-m beleáldozom az AC Mle. 46-ba, 9300 csatám alatt egy ilyen tankkal nem találkoztam még. Körülbelül ez a tank olyan Somua S-40 feeling, ahhoz képest viszont kicsivel jobb a saját tier-jében. Akkor már inkább JagdPzIV. :) Mindenesetre kösz a tippet.

    (#24089) jahrn: Nem is a pen, hanem a pontosság miatt használom ezt. Lehet inkább a kisebb 90-est próbálom meg gold ammo-val, az gyorsan is céloz, na meg aránylag pontos is.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

  • jahrn

    senior tag

    válasz vhw #24087 üzenetére

    En is ezt irtam neki multkor h az ARL v39-re a 105mm valo nem a jobbik 90mm. Sokakat megteveszt az h 212mm pen tier 6-on dejo... oszt kozben annyira megsem. A rossz horizontalis loveg kiteres miatt folyamatosan szetesik a celkereszt, es elsosorban ez vagja haza a 90mm-t.
    A 105mm Schneider penje a szintjen eleg (165mm - persze nem a tornyan lovod meg vele a T32-t) sebzese nagyon jo es aim time detto. Ugyan a pontossaga papiron nem jo, de nem is arra valo h 400m-re lovoldozz vele. Aki szerint az agyu szar az nem zuzott meg a JpzIV-el.
    Erdekes modon a 105mm-el az elso 25 csata utan 86%-os volt a talalati aranyom ami szvsz igencsak nem szar. Elotte en is a jobbik 90mm-el szenvedtem.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák