Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz csaabz #9549 üzenetére

    Ezt sajnos szomorúan hallom, mert számomra az ST-1 egy régóta várt tank. Amikor én mentem vele 7.5 teszt szerver 1-en, akkor egészen tetszett. Megesett, hogy zsinórban 3 pattanást kaptam: elsőt egy IS-7-től, másodikat Object 268-tól, harmadikat megint IS-7-től. Én viszont boldogat ütöttem át őket úgy, hogy még csak BL-9 volt rajta, persze nagy toronnyal. :K Nem egy olyan visszajátszást láttam MWR-en is, ahol 20 találatos acélfalakat gyűjtött. Igazából kipróbáltuk IS-4-en megint csak 7.5 teszt szerveren, hogy mit ér IS-3 ellene. A levélbedobót röhögve átvitte a BL-9. :( Ezek szerint ST-1-nél még rosszabb a helyzet. Ha lazán át is ütik (nem csak a postaládánál) akkor is meg kell tanulni játszani vele, erre is biztos rá lehet érezni, mint az IS-3-ra, utóbbi időkben azt is szinte minden átviszi. IS-8-nál már annyival jobb, hogy a tornyát nem viszik át annyira könnyen szemből, viszont marha nagy weakspot az oldala és a hátulja. Egyébként az IS-8 tornyát még a ZiS-24 is átviszi, akár szemből is.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák