Hirdetés

Aktív témák

  • Sunsetjoy

    tag

    Hamarabb akartam írni, de behalt a pH! :S
    AVarice

    Az orosz scout vonal eleinte szenvedősebb, de a végén sztem OP a legjobb scout. A német egyenletesebb, és ott is komoly scout a magasabb szintű. A franciák ebből élnek, ott fentebb már erősen harapdálnak, szóval agresszív scout is létezhet. Többiről nem tudok nyilatkozni.

    Amúgy jól adja scoutolásnál, ha elbújsz, magadra húzod az álcahálót, a környező bokrokat, meg előveszed a hogyan rejtőzzünk könyvet. És nem lősz. Akkor se, ha tudnál. Az ellen felvonulási területére rálátsz, és várod hogy az értelmesebb társak lőjék őket. Vagy pedig egy picivel vagy a támadó ék előtt, és hasonlóan elbújsz.

    Az aktív scout talán azt jelenti (nem tudom biztosan), hogy kivársz, és akkor mész az ellen felé, amikor szétszéledtek, nem nagyon érnek vissza támogatni a bázisra ellenék, és akkor szívatod az artykat, hátul maradt td-ket, stb. Vagy pedig a kezdetekkor a támadó scoutokat semlegesíted.

    Ezek tankfüggőek, hogy melyik stílust lehet velük jobban alkalmazni.

    Ja igen, ha más valaki máshogy gondolja, nem lehurrogni. Azért nem vagyok scout betyár:)

    [ Szerkesztve ]

    A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

Aktív témák