Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Mcray #32155 üzenetére

    Tanácsok M18 Hellcathez: Rongyolj be a pálya közepe felé, de ne menj be teljesen középre. Minden pályán találsz szinte egy követ bokorral ahová bebújhatsz. Legyen rajtad távcső (Binocular) és várj. A csapatod ideális esetben megérkezik és túlhalad rajtad 100-200 méterre, és olyan ellenfelekkel harcol, akik még a látótávodon belül vannak (Na ezért kell a távcső).

    Idealis esetben.

    Gyakorlat meg az, hogy pl. Ruinbergen tetszoleges gyors TDvel elrongyolok E0 iranyba, aztan senki nem jon arra, inkabb lemmingeznek a sugaruton befele.
    Viszont a hazak kozt bujocskazik 2-3 ellen med, abbol max egyet tudsz kiloni, es maris game over...

    Azota inkabb megvarom, hogy a tobbiek felfejlodjenek, es hatulrol tamogatok.
    Annak tobb ertelme van, mint (kamikaze) scoutot jatszani TDvel.

    A tanknak: Gun rammer (Töltésgyorsító), EGLD (Célzásgyorsító) és Távcső

    1.7mp-s aim timehoz minek EGLD?
    Alcahalo szerintem hasznosabb a Hellcatra.

    Legalabbis nalam a Wolverine/Slugger/Hellcat/T25/2-on mindig periszkop+rammer+halo volt.

    Nagyobb, nehezen rejtheto dogokre (kb. JP-tol felfele) viszont sok hatasa nincs a halonak, azokra inkabb venti.
    Francia TDkkel viszont meg vagyok love, mert a magas aim time miatt a nemet TDken jol bevalt periszkop+rammer+venti komboval hasznalhatatlanok.
    Ha a periszkopot cserelem EGLDre, akkor meg nem latok a kemper palyakon (Serene Coast, El Halluf, Redshire), tobbiek ugye alapbol b*sznak spotolni.

    Valaki irta, hogy nem megy neki a T49-cel a Hellcat stilus: szerintem probalkozzon Wolverinenel, annak jobb agyuja van, viszont mozgekonysagban inkabb a lassabb Sluggerre hajaz, mint Hellcatra.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Aktív témák