Hirdetés

Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz myckey #27737 üzenetére

    myckey & homeless09 és mindenki más aki úgy gondolkodik mint ti, illetve azok akik teleszemetelik topikot: A prohardver fórumán azért nyitunk(illetve írunk bele) topikot, hogy ott hasznos információ csere történjen. Az összes játékokkal kapcsolatos topikban gondot okoz a "chat" jellegű hozzászólás áradat, melyeknek információ értéke egyenlő a -10Millióval! Az 1% hasznos információ megnyilvánulás pedig elveszik emellett a 99% szemét mellett amit rengetegen ide beokádnak. Mégis miben segíti elő az ide járók fejlődését az, hogy éppen anyáznak a noob-ok miatt? Továbbra is semmiben! Nektek és a hozzátok hasonlóknak pedig még ki is nyílik a bicska a zsebében, hogy ugyan milyen jogon mer valaki szólni amiatt, hogy ne chat-eljenek a FÓRUMBAN! Ez egy szakmai fórum és NEM chat! Nem akarom megmondani, hogy mit csináljanak a modik,de én minden olyan hsz-t törölnék azonnali hatállyal ami nem szolgálja a játékosok előrejutását vagy nem éppen kifejezetten vicces illetve érdekes információ. Több igazán jó játékos is elhagyta már a topikot azért, mert itt 99%-ban csak szemét hozzászólás terem. Például ott van virkir aki alig ír már ide pedig milyen jó modpack-jai voltak és igen hasznos infói. De lehetne sorolni még minimum 8 másik nick-et akik még jobb példák lennének, kik már nem is törik magukat azért, hogy jobb legyen ez a topik. Elég legyen már és embereljétek meg magatokat! Ha mindenképpen anyázni és noob-ozni akarjátok a másikat, és szopó-ágazni meg szidni a játékot a lepattanó és 0dmg-s lövések miatt, netán chat-elni támad kedvetek, akkor arra ott az OFF topik melynek a linkje az első hsz-ben megtalálható! Sőt még az is le van oda írva, hogy ne itt OFF-olj!

    Én itt részemről nem reagálok rá tovább, ha valaki válaszolni akar, akkor írjon az OFF topikba és ott folytathatjuk. Az innen érkező privátokat olvasás nélkül törlöm, mert esélyt sem adok arra, hogy pm-ben lelkileg kielégülve elküldjél engem anyámba és a fórumon meg nyálas szavakkal diplomatikusan megtedd ugyanezt.

Aktív témák