Hirdetés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz myckey #27166 üzenetére

    Mintha kérdezte volna valaki régebben... Na mindegy, most már kérdés nélkül tudja mindenki. :)

    Csak szerintem van sokkal nagyobb hátrányban Highway városában az a csapat, aki J2-ből indul? Készítettem egy béna rajzot, ezen rajta vannak a lehetőségei az ellenségnek:

    A világoskék nyilak jelzik, ahonnan ők tudnak támadni, ami zöld, az a mi csapatunkkal kapcsolatos, ami piros, az pedig az ellenével. Nem vagyok Field Commander, de gyakorlatilag azt még a hülye is egyből kiszúrja, hogy ők minket lazán be tudnak keríteni, ráadásul nekik van fedezékük, nekünk nincs. Veszélyes átmenni a síneken, mert ha a 0-ás sor utcájából kihajolnak ránk lőni, amíg beérünk a gyártelepre, akkor addig nincs sehova se bújni, ők viszont lazán visszamennek. Sőt még az is benne van a pakliban, hogy valaki a sínen átkeléskor oldalba csap, főleg lassabb tankokkal rizikósabb az átjutás. Ez a térkép saját tapasztalat alapján készült, amikor ott vagyunk általában mindenki elbukik. Ha viszont a B8-ból indulunk, akkor onnan sokkal jobb csaták születnek általában. Vélemény? Ha van valakinek valami tippje a városnak arra az oldalára, azt szívesen fogadom.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák