Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz Patrick76496 #27168 üzenetére

    Tegnap talán a leglassabb T6-os tankkal a Churchill VII-el kétszer is megszívtam ezen a mapon top tankként. A tank végsebessége 20km/h. Na most, hogy ha J2-ből elindulok be a városba, akkor egy KV2 is előbb ér be K8-K9 vonalhoz ami a város és az emelkedő határa. Tehát míg én jövök fel az emelkedőn ő már odaér a széléhez és elkezdhet osztani. Ha gyors tankkal vagyok, akkor van esély rá, hogy előbb beérek a városba, de egyenlő feltételek mellett is a hatalmas emelkedő miatt mindenképpen hátrányban vannak a J2-ből indulók. :(

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Patrick76496 #27168 üzenetére

    Randomban szerintem egy egyszerű pszichológiai trükknek köszönhetően nagyon könnyen kijátszható az ellenség ha te vagy a "zöld" csapatban (a jelölésed alapján). Az ellenség többségét a város fogja vonzani, érthető, hiszen jó fedezéket nyújt és végig védve vannak amíg eljutnak oda.

    Éppen emiatt szinte mindig nyitva hagyják az északi részt, alig védik és randomban "nem működik" a térkép pittyegés (jobb, ha eleve úgy állsz hozzá, hogy rajtad kívül senki sem látja vagy éppen leszarja, úgyis mindenki megy a saját feje után). Így északról kerülve az ő bázisuk bevehető vagy onnan tovább nyomulva hátba támadhatók.

    Ráadásul amikor J2-ből elindulsz északra, akkor ott van a kis falu, abban is lehet bujkálni, rejtőzködni.

    Viszont amikor nem randomban játszol, vagy randomban két értelmes csapat kerül össze, akkor szerintem is jobb a "piros" oldalon lenni, mert egy értelmes védekezéssel könnyen meg lehet törni az ellenség támadóit. De ugye ez mindig a két csapaton áll, mit sem ér a domborzati előny, ha nem tud élni vele a kedvezményezett fél.

    Na meg a másik, hogy randomban megesik, hogy valaki kilép a sötétből és megpróbál egy taktikát rögtönözni és legyen az a taktika bármilyen béna vagy esetlen, elsöprő lehet ha tartja hozzá magát a csapat, mert még egy béna taktika is jobb, mint a fegyelmezetlen hülye rohangálás.

Aktív témák