Hirdetés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Djuree #23684 üzenetére

    Akkor én már nem voltam ott, mentem a bázist védeni. :K A T110 különösebben nem annyira gyors, viszont nagyon jól forog.

    (#23688) diegho: Éjjel azért nem annyira jó játszani, mert akkor már fáradt az ember, nincs energiája játszani, nem tud koncentrálni. Viszont ugyanúgy mások is fáradtak, a 10 kill-es köröm nekem is hajnali 2 körül lett meg anno.

    (#23687) jano_77: Szép kör, grat neki. Viszont nagyon sok lövése ment mellé, és túl sok HE-t is tartott magánál, szerencséje, hogy a KV-1S meghalt. Egyébként meg tisztán látható, hogy végig kedvezett neki a random faktor. Átlag felettieket sebzett, olyan lövései találtak be, amire amúgy nagyon kicsi lenne az esély. Nagy mákja volt.

    (#23697) Cooper911: Igazad van, nem rég én is megszívtam. IS-8 töltőjét akartam volna resetleni kreditért, 1,5 skill volt rajta (egy 100-as és egy 50 körüli). Nos a pénzt levonta, de az 50 százalékos skill teljesen eltűnt. Érdekes eddig csak egyszer fordult velem elő, pedig csináltam már ilyet. A Churchill-nél, meg a T-54-nél semmi gond nem volt, persze ott 1,8 - 1,9 skill volt a srácokon.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák