Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabferi

    tag

    válasz odrif #21015 üzenetére

    Nem olyan gáz az, rengeteg pályán van spotbokor ahonnan szépen kényelmesen ki lehet mindent spottolni, közben az ember elmegy wécére, megnéz egy részt a simpsonsból vagy ilyesmi.

    Ami fontos:

    - legénység camora képezve. Ez tapasztalataim szerint hihetetlen sokat számít, anélkül nehéz a történet

    - nem lövünk. A legtöb scout ott rontja el, hogy látja a sok célpontot és nem bírja megálni hogy oda ne durrantson egyet. Az esetek többségében nemcsak hogy semmit sem sebez a pilincka ágyújával, de instant észre is veszik

    - meg kell várni a csapatot és figyelni kell arra hol vannak. Rengeteg "scoutot" látok, aki teljes gőzzel berushol az ellenséghez felvillant mindenkit a hegy MÖGÖTT, meghal majd szidja a csapatot hogy senkit sem sebeztek. Ja hogy a top tankjaink még ki se értek a kezdőkörből?
    A másik aki elmegy a gyengén védett oldalra (ahol mondjuk csak 1-2 saját tank van), aztán hiába bújuk, az a két tank nem bírja kinyírni a támadó ellent és szépen kispottolódik.

    Scoutként mindíg oda kell menni ahol a mi főerőnk van - ha lehet - vagy ahol legalább 3-5 saját tank tud tűztámogatást adni. 1 tanknak spottolni felesleges.

    ---------

    Amit a wargaming sztem nagyon elrontott az az, hogy a luchsot meg a többi ilyen kezdő light tankot is scoutnak tette be, emelt beosztásal. Szerencsétlen újoncok megértem hogy szenvednek, mert ők lövöldözni akarnak hogy hamar eljussanak a Királytigrishez, arra pedig a scout nem alkalmas. Sokkal nehezebb scoutolni mint tolni egy medet vagy heavyt, ezt az újoncokra nem kéne rárőltetni.

  • szabferi

    tag

    Sziasztok,

    Ismertek magyar klánt ahová elfér egy kezdő account (elég gyenge WNel), amivel T5-T6 tankokkal szaladgál egy player? Leginkább platoonozáshoz keresnék társakat, erre egy kláncsati általában jó szokott lenni.

  • szabferi

    tag

    válasz Barret001 #221647 üzenetére

    Hát én most mecharrior onlineba kezdtem bele, de őszintén szólva, WOThoz képes maga a mennyország. Ugyanaza grindelős játékmenet, de a csatákban az RNG szerepe 0.0%. De komolyan, a lövedékek oda mennek ahova a célkereszt mutat, ha nem találom el a célpontot az csak és kizárólag az én hibám.

    Itt nincs olyan , hogy furmányosan meglepek valakit hátulról, és amikor elkezdem osztani 0s critical, meg földbe lövés, meg holdba lövés.
    Nincs randomisten hogy véletlenül ellőnek valamit mert a kocka úgy dönt hogy igaz hogy hasba lőtték a mechet de ezért a jobb karom lévő ammorack.

    5-6 órát le tudok nyomni úgy hogy egy szitokszó nem hagyja el a számat, ha megszivok valamit vagy mellélövök az csak az én hibám, senki másé...

Új hozzászólás Aktív témák