Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisApám

    addikt

    válasz rlazol #97412 üzenetére

    "a csapatok összeállításánál az MM a súlyozás mellett nézi az elmúlt időszak győzelmi arányát is, és ennek megfelelően adott esetben lehetőég szerint nehezítheti illetve könnyítheti a dolgodat"

    No itt jön ki, ki a jó játékos :P

    Ha az igaz, amit leírtál (nincs fordítási hiba - ezt most nem tudom megnézni, a melóhelyről le van tiltva az oldal), akkor egy jó játékos - gondolom - a rosszabbik esetben csak minimálisat eshet vissza.

    Ha így van.

    Pl.: én nem vagyok űber jó játékos (zöldike, 7817 csata, 1662 WN8 és 55,15% WinRate - ez az első acc, és az első kb. 3000 csata úgymond fejetlenül, agyatlanul), de az elmúlt 334 csatám alatt 59,28% a WinRate), és egyetlen egy olyan napom nem volt 2 hónap alatt, hogy 50% WinRate alatt lépjek ki.
    (Legutoljára Szerdán 20 csata és 80% (!) WinRate - nem szakaszozom [max. dinamikus, de az l*szar - no teamspeake és chat sem igazán], és nem vagyok klánban sem).

    Ha nehezített is, gondolom valami "összeadok és osztok" WinRate %-ot csinálgat.
    (Talán pl. elmúlt 2 hét alatt legyen átlag 60% WinRate, ebből -10% azaz 54% WinRate a "célzott" lerontási érték??? Vagy mi... - a la vakegér).
    DE szerencsére az elmúlt kb. 1-2 hétben engem ez nem igazán érintett. :N

    [ Szerkesztve ]

    ̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

  • WOT-H-A-C

    veterán

    válasz rlazol #97412 üzenetére

    Ez mind szép és, jó! Ezt már olvastam WG éktől is. Illetve én nem mondtam, hogy nem tudom húzni a WR-emet ha akarom. Illetve az egy dolog, hogy noobokkal ellensúlyoz, de nem csak ezt hasznája, hanem random pontatlanság nerfet és átütést is.

    "ők így akarják megakadályozni, hogy a nagyon pancserek a 30%os WR miatt abbahagyják."

    Így van! Mindenkinek csináják a játékot. Ezzel viszont azoknak ölik meg a játékát akiknek van némi tehetsége is a játékhoz. Úgyanis lehetsz akármekkora taktikus és meggondolt játékos nagy tapasztalattal, ha MM úgydönt bukni fogsz. Ahogy te is írtad.

    "Aki meg elég jó, az ezt kevésbé befolyásolja. Vagyis Diegho ezek szerint többnyire korábban sokat vesztők között van, mégis tartja a 60%+ WR-t. Te meg nem vagy elég jó ennek az ellensúlyozására ezért vannak hegyek és völgyek a játékban.
    Logikusan végiggondolva"

    Ez, részemről csak összesküvés elmélet, de szerintem az első pár 1000 csata után megkapod a besrolásod MM-től és ő aanak közelében is fog tartani. Hiába csinálsz bármit. Minden azon múlik, hogy játszod az elejét.
    Mert gondolj bele. Ehhez a játékhoz nem kell rakéta tudomány.

    1. Ismerd a tankod tulajdonságait, tudd is kihasználni.
    2. Ismerd a pályát éstudd kihasználni az adottságait
    3. Ismerd tankok gyengepontjait
    4. Tudj csapatban játszani és legyen némi taktikai érzéked

    Ha ezek megvannak, akkor megvan mindened ahhoz , hogy simán lila játékos legyél.
    Jelnleg ~51,6 WR-em, de mint mondtam már rég nem húzom és nem figyelem. Tisztában vagyok a képességeimmel, de csak játkosok ellen tudok küzdeni az MM-ellen nem.

    Egyébként ha lesz kis időm elkezdek egy új akkot kísérlet jelleggel, prém nélkül, csak egy Su 122-44 lesz megvéve. Aztán majd meglátjuk mit dob rá MM.

    szerk. a statot kösz, átbogarászom majd műszakban!!! :) :R

    [ Szerkesztve ]

    "Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

  • Because

    őstag

    válasz rlazol #97412 üzenetére

    ruszkikat választottam az gyorsabban tölt újra és picike pont jó :)

Új hozzászólás Aktív témák