Új hozzászólás Aktív témák

  • KisApám

    addikt

    válasz rlazol #97412 üzenetére

    "a csapatok összeállításánál az MM a súlyozás mellett nézi az elmúlt időszak győzelmi arányát is, és ennek megfelelően adott esetben lehetőég szerint nehezítheti illetve könnyítheti a dolgodat"

    No itt jön ki, ki a jó játékos :P

    Ha az igaz, amit leírtál (nincs fordítási hiba - ezt most nem tudom megnézni, a melóhelyről le van tiltva az oldal), akkor egy jó játékos - gondolom - a rosszabbik esetben csak minimálisat eshet vissza.

    Ha így van.

    Pl.: én nem vagyok űber jó játékos (zöldike, 7817 csata, 1662 WN8 és 55,15% WinRate - ez az első acc, és az első kb. 3000 csata úgymond fejetlenül, agyatlanul), de az elmúlt 334 csatám alatt 59,28% a WinRate), és egyetlen egy olyan napom nem volt 2 hónap alatt, hogy 50% WinRate alatt lépjek ki.
    (Legutoljára Szerdán 20 csata és 80% (!) WinRate - nem szakaszozom [max. dinamikus, de az l*szar - no teamspeake és chat sem igazán], és nem vagyok klánban sem).

    Ha nehezített is, gondolom valami "összeadok és osztok" WinRate %-ot csinálgat.
    (Talán pl. elmúlt 2 hét alatt legyen átlag 60% WinRate, ebből -10% azaz 54% WinRate a "célzott" lerontási érték??? Vagy mi... - a la vakegér).
    DE szerencsére az elmúlt kb. 1-2 hétben engem ez nem igazán érintett. :N

    [ Szerkesztve ]

    ̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Új hozzászólás Aktív témák