Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Don Vittorio

    őstag

    válasz Chris0321 #85869 üzenetére

    "A TD látótáv nerf annak érdekében lett bevezetve, hogy még dinamikusabbak legyenek a csaták és, hogy ezzel ,,megtanítsák a TD-ket mozogni"."

    Lófax.
    T18, Hellcat, etc. nem tud már tolatni - hova mozogjon? Előre, bele a lövésekbe?
    AT8, AT7, AT15, T28, T28Prot. etc. - olyan lassúak, hogy, ha évekig tanítanak - akár személyesen Stormék -, akkor se fogunk megtanulni velük úgy mozogni, ahogy a medek meg a lightok mozognak.

    Az a baj, hogy az egész TD-zést lépésről-lépésre szétverték. Először papírok lettek, aztán lassúak valamilyen vagy minden irányban, aztán a lövés után elvesztették az álcájukat, most pedig már olyan távolságból meglátják őket mások, hogy esélyük sincs mások spotja nélkül lőni. Márpedig az nem túl igazságos, hogy, ha egy light vagy egy med lőhet a saját spotjára (folyamatosan, mint az állat, mozgás közben, a TD-t körbeautózva, stb.), egy TD ne lőhessen.

    Oda jutottunk, hogy egy ELC AMX jobb TD, mint egy T67. Mert a páncélja jobb. Mert erősebb az ágyúja. Mert jobb az álcája. Mert nem esik le az álcája, Mert kurva messzire lát. Mert mindenért. Sőt, egy Cromwell is jobb TD, mint egy Hellcat.

    És persze mindezekhez tegyük hozzá, hogy a prémium TD-k közül néhány biztosan kimaradt a szórásból. Dicker Max - jé?! 400 méter az alap látótávolság. Periszkóppal 500. Aha, tehát fizess, és akkor TD-zhetsz néhány tankkal.

    40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

  • ddt500hu

    veterán

    válasz Chris0321 #85869 üzenetére

    "Storm szerint az egyéni küldetések feladatai nincsenek káros hatással a random csatákra. (Akkor mégis mi az a hiszti orkán amit folyamatosan kapnak az egyéni küldetések miatt, hogy a játékosok nagy része semmi mással nem törődik csak a küldetésével és nem érdekli sem a csapata sem, hogy nyer-e, vagy sem?! - a ford.)"

    Malinovka obj.268. Nálunk 1db 13 90. Többen írnak nekik, hogy pls. rush spot a parton. Válasz. Nem! Neki az a küldetése, hogy be kell foglalni. Megáll a bázisunkon a szikla mögött. Ki se néz!! :Y (Ezen a pályán eléggé életfontosságú a spot ráadásul a jobbik oldalon voltunk).
    Az ezt követő vitát két lövéssel zártam le. Nem lett meg neki a küldetése.

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Chris0321 #85869 üzenetére

    "¤ Az arany lőszer nem lesz kivéve a játékból." Miért is tenné, valakinek nagyban növeli a játékélményt! :DDD Vagy a WG bevételét? :U
    "¤ A prémium account játékos általi szüneteltetése (felfüggeszteni, hogy nem menjen ,,üresjáratban") nem lehetséges, mert anyagilag a WG álltal nem bevállalható. (Érthető, hisz ha veszek 24 órát és azt csak akkor indítom el, ha játszok, akkor akár - függően a szabadidőtől - jóval tovább is lehet húzni, mint a tényleges 24 óra így pénzt spórolhatnék, ami viszont a WG-nek elfogadhatatlan, hisz ha egy héten összesen csak 20 órát játszok nem kellene megvennem a 7 napos prémium fiókot. - a ford.)"
    Sajnos sejthető, hogy ez sem fog változni soha. Át is aludtam a prémium napom felét! Korrekt! :(

    (#85891) sith7
    Szerencsére én is korrektebb csapatársakkal találkoztam a foglalós küldetéskor, szinte azonnal meglett.
    Bár teljesen más szituáció, és én ugyan úgy játszottam mint máskor. Annyi különbséggel, hogy a körben maradtam (hárman maradtunk két ellenséggel szemben), és erre kértem a csapattársakat is.
    Az valóban idegesítő, amikor csak az aktuális küldetésre hajt valaki, és sz.rik mindenre/mindenkire.

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák