Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz Chris0321 #85869 üzenetére

    "¤ Az arany lőszer nem lesz kivéve a játékból." Miért is tenné, valakinek nagyban növeli a játékélményt! :DDD Vagy a WG bevételét? :U
    "¤ A prémium account játékos általi szüneteltetése (felfüggeszteni, hogy nem menjen ,,üresjáratban") nem lehetséges, mert anyagilag a WG álltal nem bevállalható. (Érthető, hisz ha veszek 24 órát és azt csak akkor indítom el, ha játszok, akkor akár - függően a szabadidőtől - jóval tovább is lehet húzni, mint a tényleges 24 óra így pénzt spórolhatnék, ami viszont a WG-nek elfogadhatatlan, hisz ha egy héten összesen csak 20 órát játszok nem kellene megvennem a 7 napos prémium fiókot. - a ford.)"
    Sajnos sejthető, hogy ez sem fog változni soha. Át is aludtam a prémium napom felét! Korrekt! :(

    (#85891) sith7
    Szerencsére én is korrektebb csapatársakkal találkoztam a foglalós küldetéskor, szinte azonnal meglett.
    Bár teljesen más szituáció, és én ugyan úgy játszottam mint máskor. Annyi különbséggel, hogy a körben maradtam (hárman maradtunk két ellenséggel szemben), és erre kértem a csapattársakat is.
    Az valóban idegesítő, amikor csak az aktuális küldetésre hajt valaki, és sz.rik mindenre/mindenkire.

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák