Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S.Copperpot

    tag

    válasz dfsz34 #73137 üzenetére

    Ezek mind szoktak lenni, mivel én beváltogatom a skilleket, amikor elég lesz egy perkre + skillre kb. 30%-ig (ez úgy skill +60%-nál szokott összejönni, ha ezüstért váltok, a parancsnokot aranyért szoktam). A parancsnokra ritkán jut repair, mert használom a Mentort is, amire szintén hat a BiA (mint az álcára a tűzoltásra meg a repairre - ezért a parancsnok kiesése nem annyira gáz). Azért csinálom így, mert hosszú távra terveztem, és nincs "töltelék legénységem", szinte mindegyik embernek megvan a helye (a legtöbb aktív legénység a 3. skilljét tapossa, de nemsokára lesz tankom 5 skilles legényekkel is ;) ) Leszámítva a japókat, abból van egy teljes plusz készletem - bár azok még csak reppelni tudnak. :)
    A hatodik érzéket meg első vonalbeli, harcoló tankon nem tartom olyan fontosnak (de én örülök neki, hogy "mindenkinek" lesz, mert a parancsnoknak aránytalanul több és jobb skillje van, mint a többieknek), mivel a játék szignifikáns részében úgyis fel vagyok spottolva. Persze a sniper-spotter szerepkörben annál fontosabb, ezért azokon a tankokon általában a 6. érzék + álcával vagy repairrel kezdek (illetve, ha fontos, akkor Safe Stowage - hogy kiváltsam a modul helyet), utána jön a BiA, azután a maradék. A célmegjelölő ritkán prioritás (1-2 tanknak van), a motorkarbantartás meg soha... nagyon ritkán volt olyan, hogy az egy szál tűzoltókészülék ne lett volna elég... akkor meg inkább röhögtem/bosszankodtam idegállapottól függően.
    Úgy tudom egyébként, hogy a legénységi skillekkel a tank maximális tulajdonságait közelíted, ezért itt maximum tized-századmásodpercnyi, 1-2 lóerőnyi, meg néhány tucat centiméternyi különbségeken rágódunk...

    We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

Új hozzászólás Aktív témák