Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Bingisz #72974 üzenetére

    " Clan emblems include images in the following sizes: 24x24, 32x32, 64x64. To update an emblem, select and upload an image. Image transparency is supported. The following file types are allowed: JPEG, PNG, and GIF. "

    Ez van kiírva. Mindenről beszélnek, csak arról nem, hogy 4 embléma van és 4x fel kell tölteni. "To update an emblem, select and uplad an image." Ez rohadtul nem arról szól, hogy neked 4x kell feltöltened.

    Ja persze, tudnom kéne, hogy nem egy embléma, jel, hanem 4 van a WG gondolkodása szerint és négyszer kell feltölteni, akkor is ha te ugyanazt szeretnéd látni stb stb.

    Ez a weblap a tipikus példája a nem világos, félreértelmezhető valaminek. Én pl ez alapján úgy olvastam, hogy feltöltöm a legnagyobb méretet és a többit hagyom, rakja azokra is ugyanezt átméretezve.

    A support annyit belátott, hogy itt tényleg nincs részletezve (arra nagyvonalúan nem válaszolt, hogy ő ugyan hogyan olvassa és értelmezi a fenti mondatokat :) ), de van egy másik weblap (amire egyébként semmiféle utalás nincs itt, pedig ha odaírják, hogy olvasd el ezt, akkor elolvasom) a honlapjuk bugyrában valahol és én vagyok a hülye, hogy azt nem olvastam át.

    Galaxis útikalauz stopposoknak. Miért nem tudtál róla? Pedig a közeli bolygón ki volt függesztve, hogy itt intergalaktikus sztráda fog menni.

    Ezek még olyanról nem hallottak, hogy egy beviteli képernyőnek teljesen egyirányúnak és egyértelműnek kell lennie.

    Használtam már sok weboldalt és kb ez az első alkalom, hogy átb.sztak, az meg egészen biztosan az első olyan alkalom, amikor az ügyfélszolgálat ügyfél elhárítás ennyire paraszt módon áll hozzá. Igen, amit az ügyfélszolgálat ügyfél elhárítás művel, az mindennek az alja nagyjából.

Új hozzászólás Aktív témák