Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz forras2 #72969 üzenetére

    Majd ha holnap reggeltől nem az új lesz akkor lehet reklamálni. ;)

    Egyébként mi értelme van ilyen 8-10 fős csoportosulásnak? Még stronkhold-hoz sem vagytok elegen.

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

  • dfsz34

    őstag

    válasz forras2 #72969 üzenetére

    Én ugyanezt sz.vtam meg, gondoltam legyen egy cool kép a tankjaimon. Amikor feltöltöd a képet, 4x kell feltölteni, nem elég egyszer. Minden méretnél ki kell választani. Elméletileg megtehető lenne, hogy más képet használsz a weblapon, a tankon, a garázsban stb. Mondjuk, ennek így nem sok értelme van, de így működik.

    Írtam a supportnak, hivatkoztam arra, hogy egyáltalán nem egyértelmű a leírás az oldalon és azt hittem, hogy elég egy méretet kiválasztani.

    A válasz annyi volt, hogy előtúrtak valamelyik weblap mélyéről egy leírást és köszönik, hogy írtam, de 500 aranyba fog fájni a feltöltés.

    A viszontválaszomban kértem őket, hogy valamit segítsenek már, reseteljék, töröljék a képet és adják vissza az aranyat, vagy másolják át mind a négy helyre.

    Finoman, de direkt módon elküldtek a csába, úgyhogy ennyi, én még egyszer aranyat erre nem áldozok, még jó hogy ez ilyen összenyert arany volt, nem sajnáltam annyira.

    A WG-nek is ilyen ügyfél elhárító csapata van, de tényleg, sz.ros 500 arany, ami nekem sokat jelent, nekik kb semmit és lehet, hogy kevesebb idejét vette volna igénybe a support g.cinek, hogy megcsinálja, amit kértem, mint hogy előtúrja a leírást valahonnan meg mindenféle cirkalmas levelet megírjon.

Új hozzászólás Aktív témák