Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz #43783936 #68525 üzenetére

    Elvileg úgy tartják, hogy a T-44 és a T-34-2 a 2 legrosszabb T8-as medium. Na most az utóbbit egy Psycroptic66, egy Szecska_Mester és egy Patrick igazolja, viszont egy HaLlak65 cáfolja. :D

    Annak a tanknak tényleg nincs semmi előnye azon kívül, hogy kicsi és valamennyire kemény a tornya. Papír a teste, lassan céloz, pontatlan, az átütése sem kiemelkedő, az alfája is csak átlagos. Arról meg ne is beszéljünk, hogy még a gun depression-je és a DPM-je is gyenge, plusz a látóhatár is csak átlagos. Szerintem bátran kijelenthetjük, hogy ez a legszarabb T8-as med. Direkt meg is kérdeztem, amikor volt a WG-s Q&A Reddit fórumon, hogy buffolják-e, de azt a választ kaptam, hogy nincs tervben (kint volt FTR-en is a kérdésemre a válasz, azt én kérdeztem :) ).

    (#68527) atis123: Én is szeretem ezt a tankot, de csak T8-as csatákban. T9-ben még használható, de a T10 katasztrófa. Márpedig rengetegszer megyek T10-ben, már a tököm tele van vele. Mérgemben mindig kiírom közös chat-re, hogy: "Did you know? T-44 is a Tier 10 tank. Its lowest MM tier is 10." Komolyan, olyan szívesen lecserélném valamire, csak nem tudom mibe menjen a legénység.

    Amúgy tipikus medium, marha jól lehet vele flankelni a fürgesége miatt és a T8-as medek közt ennek van a legkeményebb teste (Type 59-et nem nézve). Érdekes, én ritkán kapok vele ammo rack-et, régen sokkal sérülékenyebb volt. A Leo PT A-hoz képest egész jól bírja. Nekem is Vert Stab + EGLD + Rammer rajta a setup, de még így sem vagyok hasra esve a célzásidejétől.

    Az ARL-t én az F3-mas csővel (a kisebb 90-es 170 átütéssel) húztam ki. A 105 milis túl pontatlan és lassan is céloz.

    (#68531) zsolthee: De, pedig pont az van, hogy T10-ben téged lőnek, mert te vagy a kis szaros 8-as tank, amit lazán lehet sebezni. Az alap átütés elmegy, de az a baj, hogy még a goldja is gyenge a többi 8-as medhez képest. Gold nélkül néhány tankot még oldalról sem ütsz be.

    Skilleknek én ezeket pakolnám:
    Parancsnok: 6. érzék, Álca, Javítás, Sasszem? (angolul Recon, a látótávot növeli)
    Lövész: Álca, Pillanatkép, Javítás
    Vezető: Álca, Sima utazás, Javítás, Offroad/Kuplung égető
    Töltő: Álca, Biztonságos elhelyezés, Javítás, Helyzetfelismerés :F (angolul Situational Awareness, ez is a látótávot növeli)

    A Parancsnoknál és a Töltőnél a 3. és 4. skill tetszőlegesen felcserélhető. Ha a 4. skill eléggé felfejlődött, reset BIA-ra, majd ugyan ezek.
    - - - - - - - - - -
    Szerk: Ha már T-44, itt van egy jobbféle kör vele. Felmentem a hegyre, nem bírtak besebezni hulldown-ból. Ezt a tank gyakorlatilag csak itt effektív (meg kevésbé T9-ben), itt viszont nagyon. Csata után még rám is írt az egyik csapattárs, hogy gratuláljon. :)

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák