Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz dfsz34 #62314 üzenetére

    Na de mérlegelhetnéd azt is, hogy pl. armorer skill hányszor jó neked, nagyon szerencsétlenül kell, hogy kijöjjön a meccs ahhoz, hogy egynél több alkalommal kilőjék a löveget (már maga az, hogy kilövik eléggé ritka tapasztalatom szerint, kellemetlen de ritka). Tűzoltás/prev. maintenace skill ugyanez a cipő, ahhoz hogy megérje ezeket húzkodni meccsenként többször ki kellene hogy gyulladjak/mellékelnem kéne a poroltót(pl. kolbászvégért cserébe), de ez utóbbit alapvetően is csak akkor tenném meg ha olyan lenne a tank ami nem hajlamos gyulladásra.
    Az ezermesteres dolog nem rossz ötlet, nekem az ISU-ban pl folyamat döglött meg a lövész, de olyan szinten, hogy jön a kis szutyok scout, meglövi a tankom, meghal a lövész, megjavítom gyorsan, erre fél másodperc múlva megint kilőtte. Aztán beugrott, hogy a prém elsősegély csomag csökkenti az esélyét a legénység kihalásának, fogtam belerakta, azóta is kb. 2 alkalommal használtam el mert nem akarnak meghalni a legények :D (~120 meccs alatt). Ha ezt nem teszem meg akkor szegényebb lennék 120 kis elsősegélycsomaggal meg egy ép elmével.
    Szóval ötletnek nem rossz de így, hogy van hozzáférés a nagy csomaghoz kreditért, kissé redundánssá vált. Persze tier IV-VI tankokra nem raknám fel mert többet ér a csomag mint maga a tank de nagy tankokról nem sajnálnám.

    Szóval jók ezek is de javarészt nem csinálnak neked semmit, egy BiA meg passzívan mindig ott van, ventivel meg csokival kombinálva még jobb a hatása. De pl. ventit helyettesíteni is tökéletes, ha pl. nem tudod eldönteni egy E-75-ön, hogy ventit vagy EGLD-t használj, akkor felrakhatod az EGLD-t és húzol egy BiA-t ventinek.

    Hozzátenném, hogy alapvetően úgy gondolom, hogy 3 skilles lesz a legénység, és ebbe szeretném a leghatékonyabb kombót belerakni, a 4. skill ezután adja magát(ha játszok ennyit a tankkal/legényekkel), az 5. skillhez viszont rengeteg csata és idő kell és azért az 5. körre már alapvetően nem is marad annyi jó skill.

    (#62315) dfsz34: persze, a specifikus skillek többet adnak alapvetően mint ~2,3% de azért azok sem olyanok hogy kivágjanak a székből. Egyedül a javítás az, ami tényleg esszenciális minden tankra (a Nashorn legényeken azért nincs mert előtte GW Tiger legények voltak és át sem képeztem a skilljeiket) és valóban észrevehető a hatása,a többi csak futottak még kategória, én arra törekedek (mint említettem) hogy 3-4 skillből a legjobb kombót hozzam ki, úgy hogy figyelembe veszem azt, hogy milyen felszerelés van a tankon illetve a prém kaja használatának lehetőségét(nem használom mert csóró vagyok).

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Új hozzászólás Aktív témák