Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz ng0ofy #62312 üzenetére

    A hatalmas előny, 2,3%, az még a statisztikában is a hibahatár alatt van, értsd: az észrevehetőség határa alatt. Egy fullos kamo sor vagy javítás sor lényegesen, nagyságrendekkel jobban javítja a tank tulajdonságait, gyakorlatilag például feleződik a javítás idő, ami egy harcoló tanknál életbevágó. A kamo meg szintén evidens azoknál a tankoknál vagy játék stílusnál inkább így mondanám, ha fontos a rejtőzködés és nagyon sokat dob rajta. A hatodik zérzék segít életben maradni. Ha kigyullad a motor gyakran, arra is van skill, ha gyakran robban a lőszerrekesz, arra is. Ha sokat kell a tornyot forgatni, mert több ellenséggel kell harcolnod vagy nem szeretnéd ha arcon lőnek (egérke), ha menet közben kell harcolni sokat, mindre van specifikus skill. Ha gyakran dőlnek ki legények (vannak tankok, ahol elég durván pusztul a legénység), akkor érdemes a parancsnoknak ezermestert adni. Ha gyakran lövik ki az ágyúdat és a javítókészlet(ek) sem elegek, akkor arra is van skill, ami ilyenkor segít (pl wte100, volt hogy háromszor lőtték ki az ágyúját, hiába javítottam meg kétszer). Ha két másodperccel tovább látod a célt és mondjuk az ágyúd 2,7 sec alatt tölt, akkor sokkal jobb esélyed lesz sebezni. Lehetne még sorolni. Azt elismerem, hogy egy skill sor összeállítása nem egyszerű dolog, ráadásul függ a játék stílustól is, szóval inkább azt kéne megérteni, hogy melyik tank típusra és milyen játék stílusra milyen skillek valók általában és abból lehet egy jó kombinációt összerakni, de csak azért ne használjon valaki BiA-t, mert gondolkodni nehéz.

    Arra továbbra sem mondtál semmit, hogy a BiA miért jobb, mint a specifikus, az adott tank vagy tankvonal tulajdonságaihoz választott egyéb skillek hatása. Mert gondolom erre nem lehet mit mondani, hiszen napnál világosabb, hogy a specifikus skillek sokkal jobban támogatnak a csatában.

    Nem vagyok a BiA ellen, de az egy éppen olyan skill, mint a többi, úgy érvet, hogy meg kell nézni, támogat-e a csatában vagy vannak jobbak. A három tankra én is ajánlom, mert olyan a játék stílus, hogy használ. Általánosságban meg szerintem nagy pazarlás az első két helyen. A 3-4-5 és felfele elfér. Ja, hogy az aranyba kerül, hogy ott kifejlessze és resetelje az ember, hát ez van, kérem szépen.Vagy türelem vagy némi pénzmagot áldozni kell a játékra.

Új hozzászólás Aktív témák