Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz mcwolf79 #58713 üzenetére

    En egy dologra emléxem, hogy az E75 esetében egyáltalán nem volt kérdés a számomra, hogy menjen bele szabad xp.

    Általában nagyon megfontolom és nagyon ritkán használok szabad xp-t, de mentem talán 10-15 csatát a stock E75-el és azt mondtam, hogy nem kérdés, nyomni kell bele. A Tiger2 ágyú inkább sniper, bár jó mindenre persze, csak ahogy az ember az E75-t használja, rambónak, ott nagy különbség van a kettő között. Minél nagyobb alfa, annál jobb. Töltés közben a test meg pattogtatja a lövéseket.

    Fullosan meg annyira jó, hogy megtartottam szórakozni. Az a páncél egy félelmetes valami. Komolyan mondom, hogy bátrabban bele megyek vele a sűrűbe, mint egy E100-al. Továbbá már sokadszorra jutok át Malinovkán cikk cakkban haladva a mezőn keresztül. Ok, nem a csata elején, az mondjuk öngyilkosság lenne, de ha van ott 4-5 ellen maximum és még ráadásul tömörülnek, azaz jól tudok ellenük forgatni, akkor nem kérdés, hogy meginduljak. Arra kell figyelni, hogy oldalt a dombon ne legyen nagy tank vagy messze legyen, mert az oldalba kaphat, de még ha van is, meg szoktam kockáztatni. Ha lő, akkor egyet bekapok, de majdnem biztos a spot és a társak adnak neki.

Új hozzászólás Aktív témák