Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olcsii

    aktív tag

    válasz dfsz34 #56783 üzenetére

    a 38t ajánlom vagy a t-80 at orosz elég nehéz belőni tier 3 ban! még nem mentem vele.

    amugy én tier 10 ben játszottam!:D

    [ Szerkesztve ]

    wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

  • K6000

    tag

    válasz dfsz34 #56783 üzenetére

    Van!

    Tesómnak szoktam besegíteni, 4 tank van a garázsában amihez nem nyúlhat hozzá. Amikor megkapom általában a keredit 10000 vagy alatta szokott lenni, lőszer csak annyi amennyi a tankokban van, a depóban semmi eladható, és van még 6-7 üres garázshely (prémium napok 0). Némi bosszankodás után nekiállok ezzel a 4 tankkal kreditet gyártani. Az a feltétel, hogy csak akkor segítek ha ez a 4 tankot úgy találom a garázsban ahogy hagytam :K
    Az XP ezeken a tankokon nem számít, mert minden ki van fejlesztve, a legénység fejlődik bennük...

    A tankok a következők:
    FCM36 Pak40 tier 3 prém tank, ezzel szoktam kezdeni az első kör garantált 10000 körüli kerdit (8000-14000 között hoz) a költség 500 kredit alatt van.
    Valentine AT igen jól hoz a konyhára, ha tier 4 vagy tier 5 csatába kerül. A titok, hogy az AT Gun MK. IV ágyút kell használni. Gyorsan tölt, pontos, a nagy és kemény ellenfelekhez meg szoktam vinni 10 prémium lőszert aminek 180mm páncélátütése van, ami mindenre elég.
    SAu 40 A 105 mm löveggel használom, ha meglövöm a hp-m kétszeresét akkor már szépen hozza a pénzt, ami ezzel az ágyúval nem nagy művészet. A tier 3-4 tankok többsége 1 lövés. A nagy 300-400 méteres távolság az ideális, mert a HE gránát ekkor a tank tetejére esik (mint az artyk esetében) és garantált a pusztítás. Ha valaki 100 méternél közelebb kerül akkor sajnos bukta van, bár van ebben a tankban 2db HEAT lőszer de az olyan drága, hogy inkább a dicső halált választom, és lövöm tovább HE-vel. Nem ritka a 10000 - 18000 kredit
    Matilda Ez a tank amivel, igen szélsőséges csatákat lehet menni. Ha a csapat partner (ritka tier 4 csatában) akkor nagyon jó köröket lehet menni sok kill, sok kredit. Ha a csapat gyenge, vagy nagyon jó akkor sajnos 0 közeli köröket lehet vele menni. Ha a csapat nagyon jó akkor a csata véget ér mire a pálya feléig elérünk, ha nagyon gyenge akkor meg az első tankok között leszünk akit felderítenek, és kapjuk az arty lövéseket. Ritkán használom, inkább csak mókázásra...

    Játszható még a SU-76 is de olyan sajnos nincs a garázsban.
    Tehát rögtön 3 tankot tudok mondani neked tier 3 farm tanknak, Valentine AT, és a SU-76. Van még egy igen brutális dög amit a saját garázsomban tartottam egy ideig, és igen jól hozza a pénzt ha megtanulsz vele játszani. Cruiser MK. II howitzer ágyúval, és ugyanúgy kell menni vele mint a SAu 40 csodával. Hihetetlen demage csatákat lehet menni vele.

    Ez egy 9 kill, és 1668 demage csata volt, de az 1000 demage közeli érték nem ritka. 12000 - 20000 kerdit között lehet keresni vele prémium nélkül.

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Új hozzászólás Aktív témák