Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz scyllarus #39033 üzenetére

    Én most vettem meg egyszerre a T25AT-t és a SU-101M-et is. Stockként mind2 egy f.s, de nagyon nagy kupac. A SU-nak legalább van páncélja, összefutottam ellenséges T25AT-vel is, ott kiderült gyorsan. Aggódtam a 175 pen miatt: nem kellett, ugyanis semmit sem talál el, tökmindegy a pen. 64% a találati arányom, a SU-100-zal 68, az IS-sel 70, pedig azokon nem kicsit pontatlanabb papíron az ágyú.... A második gun pontosabb, hátha az megváltást hoz.

    SU-100M1 fullra fejlesztve nagyon mozgekony, meg eleg pontosan lo.
    De alig van gun depressionje, ez nagyon sok palyan komolyan megneheziti a hasznalatat.

    A legnagyobb problema viszont a 175 pen, ez sajat tierje ellen eleg, nyolcasokon mar a weak spotokat kell vele keresni, kilenceseknek max az oldalarol/hatsojarol almodhatsz.

    A T25-ben viszont látszik a potenciál, csak az eleje nagyobb szívás. Egyszerre kellene mindent fejleszteni, mert se pen, se mozgékonyság, se látótáv, se páncél

    T25 AT a 90mm-es csuzlit a Hellcatrol/Jacksonrol orokli, 160 penje van alapbol.
    Hetesek ellen boven eleg, nyolcasokat max csipkedni lehet vele.
    Kozepso csuzlival picit no a DPM, illetve a pen is 170-re, ami meg mindig nem eleg a kilencesek biztos sebzesehez.
    105mm csuzli penje+alphaja mar megallja a helyet, viszont a korabbi 90mm-ekhez kepest joval pontatlanabb, 400 meter folotti celpontokat eleg nagy valoszinuseggel elhibazza.
    Meg neha itt is befigyel a foleg szovjet meg francia csuzlikra jellemzo, nem teljesen beszukult celkeresztnel az 50 meterre levo Lowet sem birja eltalalni effektus, bar nem olyan mertekben, mint a T30/E4 155mm-enel.

    Mozgekonysaga fullra fejlesztve kb. feluton van a Jackson es a Hellcat kozott.

    JPhez kepest pozitivuma a picivel nagyobb gun depression, illetve szembol valamivel alacsonyabb+keskenyebb celpont.
    De joval pontatlanabbul lo.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák