Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz dorka16 #35653 üzenetére

    Egy PTS-es gyerek csinálta az általam csatában látott legtöbb xp-t egy Tortoise-val. Pontosan már nem emlékszem a számra, de az alap 2100-hoz volt közel. A durva az, hogy a srácnak nem is ez volt a legtöbb szerzett xp-je, megnéztem utána a statját. wtf?

    Na, a lényeg. Ha el tudod rejteni a gyenge pontját, ami Siegfried Line városban ezek szerint gyakorlott játékosnak nem probléma, akkor szétszed bárkit a Tortoise. Mondjuk az biztos, hogy nagyon kell érezni vele a csatát, mert ha a hátába kerülnek, akkor azzal nem fog megfordulni könnyen.

    (#35663) L-e-f-i-e Igen, hatos tankot már annyira nem lehet hipp hopp kihúzni vagy be kell dobni jelentős szabad xp-t. Én azt csinálom, hogy kihúztam először a szovjet ágat, most a német lesz meg nemsokára és a többivel csak haladgatok, meg ki kell közben húzzam a cromwellt és az amx12t-t és csak a napi duplákkal több hét lenne a hatos szintig eljutni és még ott is fullra kéne húzni a tankot. Úgyhogy tényleg nem annyira egyszerű, ha valakinek még több hatost kell kihúznia. Ráadásul ott lesz a japán ág, ahonnan a nulláról kell indulni és semmi nincs kifejlesztve még egy közös alkatrész sincs, ami esetleg a többi nemzetnél segíthet.

    Két hatost is nehéz lesz időre kihúznom, ha valakinek ennél több kell, akkor semmi mással ne játsszon, csak húzza az ágakat meg játsszon a hatos tankokkal, máskülönben nem lesz meg a 700k xp.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák