Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enzolord

    addikt

    válasz vendingo #26490 üzenetére

    A számok azt mutatják, hogy nem vagy rossz játékos...
    Én is valahol itt állok, csak sokkal több csatából, tehát Te még bőven javulni fogsz...

    Viszont a nem játszik, hogy ne romoljon a stat nem teljesen igaz, szerintem.. Igen, mindenki sír, ha szopóág, én is, és hagyom a csába, ha az van, de nem a stat miatt, hanem, hogy ne kapjak agyvérzést, és szerintem itt sokan vannak így..:)

    (#26491) sith7 Hidd el, az az ágyú megváltás lesz...
    Viszont, ha városi pálya, vagy nem tudod eldugni a hasát, akkor maradj hátul...
    Esetleg riszáld az elejét.. Mást nem nagyon tudsz..:)

    [ Szerkesztve ]

    Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

  • mtade

    aktív tag

    válasz vendingo #26490 üzenetére

    Nekem az adja az élvezetet a játékban, ha van sikerélmény. Ez nem feltétlenül függ attól, hogy nyerek, vagy veszítek, csak tudjak sebezni, cselezni, ölni. Tegnap pl T6 csatában T40nel a középső ágyuval 1200 sebzést sikerült kiosztani, veszítettünk, de jó meccs volt. De ha a lemmingvonat elmegy meghalni, én meg ott maradok egyedül, és szétcincálnak, azt nem élvezem. És mostanában ilyen van rengeteg. Próbáltam párszor elmenni a lemmingvonattal, de az sem működik.

    Bosszant, de nem idegeskedem rajta, csak valahogy az utóbbi időben nagyon megszaporodtak ezek az esetek.
    Amikor meg Hellcatről pattanok KV1s nagydurrantójával, az egyenesen vérlázító.
    Egyre kevesebb kedvem van ezzel az alapjaiban tök jó játékkal játszani.

    vendigo,

    szép statok, grat, szeretném én is így nyomni... :C

    Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

  • dfsz34

    őstag

    válasz vendingo #26490 üzenetére

    A stat tulajdonképpen csak kivetülése annak, hogy az ember ha meggörbül is, akkor is elbukja a csatát. Igazából erről kéne valóban beszélni, nem a statról.

    Az olyan csatákat már én is rühellem, ahol a mi 5-6 vörösünk szó szerint pillanatok alatt elhullik és akkor feszülj meg utána, ahogy akarsz. Na én ilyenkor szoktam abbahagyni arra a napra, ha több ilyen csata van zsinórban. Ha beleadok mindent és mindenre figyelek, kilövök 1 ellenséget, kettőt esetleg, de mindig ott van valaki az oldalamban, hátamban, egyszerűen ha megmozdulok már lőnek, mert többen vannak. Nincs jó stratégia, látom, hogy a lila játékosok is elpusztulnak ilyen helyzetben, nem tud mit csinálni egyszerűen.

    A másik, amit utálok, ha elmegy a tömeg az egyik irányba én meg pár másik tank próbálja tartani az egyik oldalt és megfeszülünk bele szó szerint, mialatt a másik oldalon megy a semmit tevés jobb esetben, rosszabb esetben pusztulnak rendesen, hiába vannak túlerőben.

    Érted, az ilyen frusztráló csaták utána félbe kell hagyni legalább pár órára, de akár egész napra.

    A másik, hogy ez jobb már soha nem lesz, csak rosszabb. Kúsznak fel a vörösök a magas tierekbe. Tier8 már egyértelműen hemzseg tőlük, tier 9-10 szerintem még jobb a helyzet, hiszen 1-2 hónap kitermelni egy 9/10 tankot és azok a gyerekek, akik nekiálltak a nyáron nemsokára a csúcsra érnek.

    Egyébként ugye elmondják őket retardáltnak, de a helyzet az, hogy a játékuk valóban az, de ők maguk ezt nem veszik egyáltalán komolyan. Játszanak egy kicsit a tankos lövöldözős játékkal, aztán hogy ezzel tönkreteszik a játék élményt azoknak, akik egy kicsit is próbálják komolyan venni, ez hol érdekli őket?

  • Flayer

    senior tag

    válasz vendingo #26490 üzenetére

    Szia!

    Én sem vagyok statisztika buzi!
    Persze én is megnézem azért és jól esik a májamnak ha növekvő tendenciát mutat!:)
    Nekem az a véleményem,hogy önmagában a win ráta nem mérvadó egy játékosnál nem csak tőled függ!A sebzés mértéke viszont tőled!Ez a fontos!
    Amit észrevettem nálad és nálam is ez gond a csata túlélési arány javítása!:)
    Én is Rambo stílust játszok így a javítási költségvetés sok!:(

    Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

Új hozzászólás Aktív témák