Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz dorka16 #25787 üzenetére

    Csak rápillantottam, de elég alacsony az átlag xp-d (prém nélküli?, akkor még úgy-ahogy ok, de ha prémes, akkor ez kevés) és nem sok csatát élsz túl, ami bármit is jelenthet, de elgondolkodtató.

    A WR egyébként az egyik legjobban félrevezető mutató, nem sok köze van az egyéni teljesítményhez és könnyen manipulálható is. Ha sokat mész op vagy op-szerű tankokkal, mint a szovjet td-k, t29, hellcat,hetzer, t18 meg ilyesmik, akkor lehet jó statot mutatni, beleértve a WR-t is. Pl. egy isu, bevág mondjuk 4-t az első két percben, az már közel 3k mínusz hp az ellenfélnek és nem szokták kiheverni könnyen. ISU-val lehet 55-58% WR-t csinálni még úgy is, hogy stockról kihúzod (csak akkor arany troll gun kell), csak minél hamarabb minél nagyobbat oda kell vágni az ellenfélnek, utána meg attól függ mennyire ügyes az illető, lehet még fokozni.

    Húzzál ki egy D2, B1-t stockról és akkor nézd meg a napi statodat :) A b1 még a saját tier-jét sem mindig tudja sebezni.

    Érted, jó WR-t akarok, akkor megyek a kedvenc tankjaimmal, amiknek 56-71% WR-je van és én vagyok az überkirály? Ugyanmár. Ezzel nem azt mondom, hogy nem jó az 53% WR, de ki kell húzni több ágat és utána megnézni, ha akkor is marad, akkor jó. Tier10-ben például simán lehet 50% alatti WR, amikor a sok klánjátékos ott van és lenyomnak, mert ők éjjel-nappal tier10 tankokkal gyakorolnak.

    Pontosan ezt nehezményezik sokan, hogy véletlen csapat elosztás mellett, hogyan lehetnek rendszeres bukó szériák? Szerintem úgy, hogy nézi a program és nem engedi nagyon sokat bukni a noobokat, kapnak egy kis segítséget. Aztán, hogy éppen velük vagy vagy ellenük, na az a szerencse kérdése. Ha überprofi vagy, akkor még ilyenkor is le tudod hozni a csatát, de ilyan ember kevés van.

  • PAtr0n

    addikt

    válasz dorka16 #25787 üzenetére

    Persze, lehet kifogni olyan szériákat, amikor egész jól megy. Tegnap pl. 26 meccsből 17-et nyertünk, az utóbbi időben ez már jónak mondható. Amin tegnap még fennakadt a szemem az a tankok osztály szerinti elosztása kezdéskor. Volt tegnap olyan, hogy 9 heavy nálunk, az ellennél 5! A maradék nála főleg TD és kevés light volt, nálunk 2 TD és 4 light. Medium sehol egy sem. Aztán volt olyan, meglepően hasonló felállás, hogy nálunk 6 Heavy, 5med, 2TD, 1Light. Náluk 3 Heavy, 7TD!, 2 med, 3 light. Nézegettem az eff-et a játékosoknál, nagyjából mindig egyformák voltak a csapatok. Nem értem én ezt, ilyenre nem emlékszem a 8.7 alatt.
    persze igazad van, nem kell összeomolni, nem is teszem, csak a látványos szopóág zavar 8.8 óta. Pedig nem játszok rosszabbul. Minden esetre várok még a teljes kiborulással, próbálgatom, hátha rám világít a szerencse. A tegnapi nap már egész jónak mondható volt.

    SHiZUOKA:
    Lehet teszek vele egy próbát, de pont most amikor a szopóág a magaslati pontra érkezett, valahogy annak is örülök, ha döntetlen egy meccs :D Minden esetre már rég kifejleszthetném, mert a Stuggal mindig jól kapok, csak még nincs hozzá kedv :)

    vhw:
    De mondasz valamit, hülyeséget írtam, csak 8.7 alatt nem volt ennyi hirtelen fordulat. És képes vagyok azt hinni ez azért van, mert úgy gondolja "mechanizmus", hogy megfordítja a meccset azáltal, hogy az addig nyerésre álló csapatnak több lesz a lepattanó lövése, az ellenfélé meg gyakrabban talál be. Perzse ez megint összeesküvés elmélet, de nem tudom mással magyarázni.

    Angel1981:
    Biztos 20x használt rántotthúsos étolaj van a váltóban, ha dízelek begyújtják, akkor egy kinetikus lőszer becsapódása össze tudja annyira sűríteni, hogy lobbanjon! :D
    Érthető a logika már ami a tank megállását illeti ilyenkor, csak a gyúlás érdekes. :)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák