Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CirrMee

    addikt

    válasz Szibilla #223976 üzenetére

    1.: stokis állapotban katasztrófa
    2.: részemről 7.5 -ös löveg ment, úgy még (már kimaxolva) élveztem is a gépet. :)

    “Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

  • Aljasvip

    senior tag

    válasz Szibilla #223976 üzenetére

    Kis löveggel ajánlom használni, sniper med-nek.
    1v1-ben csak akkor szabad rámenni az ellenségekre, ha 300hp alatt van. De alapból nem lenne szabad 1v1-re menni, mert ahogy írod is, bármi megesz reggelire.

    A nagy ágyút én 2 csatáig bírtam. Tud meglepetést okozni saját tier-ben közelharcban, de semmi másra nem jó.

  • nomic

    aktív tag

    válasz Szibilla #223976 üzenetére

    Pont tegnap adtam el, miután meglett az UDES. 51 csatából húztam ki a két tankot, 61% winrate, 2400 átlag WN8. Kellemes csalódás volt a tank. Felszerelésnek venti, töltésgyorsító kötelező, harmadiknak optika vagy vertikális stabilizátor. Azt előre leszögezném. hogy a svéd medek nem kezdőbarát tankok. A játékstílusa megegyezik az előző két STRV-vel és a következő UDES-sel, azonban a lövege miatt inkább közvetlen utódjára hasonlít. Support tank.

    A löveg erejét kell kihasználnod. 300-as alfának még tier 8-ban is van visszatartó ereje, én nem egyszer tartottam fel vele akár több tankot is egyszerre, nem is feltétlen alacsonyabb szintűeket. A meccs elején az MM-nek megfelelően válassz játékstílust. Top tierként érdemes frontba menni, és gyors peekeléssel, hulldownból lőni. Tornyodat kirakod, célzás nélkül lősz, és azonnal vissza. Nekem meglepően jól működött snapshotokkal a löveg, pedig közel sem jó a gunhandlingje. A 300-as alfa tier 6-7es medek ellen elképesztően "félelmetes", garantáltan nem fognak rád többször peekelni. Azonban, hasonlóan más papír tankokhoz, a HP-spórolás az egyik legfontosabb része a játékodnak. Soha ne peekelj, ha spottolva vagy, és rád céloznak. Ha nem vagy spottolva, mehet a peek és a snapshot, de semmiképp ne kockáztass a meccs elején egy plusz lövésért. A végén lowos tankokat simán le tudsz vadászni, a sebzésed elég hozzá, sebességed van, álcád átlagos, de bokrozáshoz megfelelő.

    Ha nagyobbak ellen játszol, akkor nagyon meg kell gondolnod, mit csinálsz. Érdemes a medekkel menni, és a társaidat élőpajzsként használni. Amikor az ellenfél rálő egy társadra, peekelsz és lövöd, amíg tölt. Persze az átütés miatt itt már lehet, tölteni kell a goldot.

    A kis löveggel is nyugodtan használható, ahogy a többiek írták. Szerepköre hasonló marad, csak nincs visszatartó ereje.

    Nagyon underrated tank, pont azért, mert csak jó játékos kezében működik igazán, úgy, ahogy az összes többi svéd med.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Szibilla #223976 üzenetére

    Pedig a jobb t7-es medek között van, én imádom.

    Nézzük a választékot tier 7-en.

    VK3002D
    Panther
    T-43
    KV-13
    A-44
    T20
    Comet
    T-34-1
    T-34/100
    Leo
    P43 ter
    Chi-Ri
    CS-44

    Hát bizony szerintem a Leo a legjobb. És ezt úgy mondom, hogy a felsoroltak közül csak kettőnél nincs meg még a harmadik gunmark (Chi-Ri meg CS-44).
    A Leo-val tudsz spotolni, sniperkedni ha kell (kis ágyúval), gyorsan tudsz helyet változtatni, szinte már annyira agilis, mint egy light tank. Brawlernek nem jó egyedül (bár még annak is elmegy lassú tank ellen, mert tudsz körözni körülötte). Persze ha rossz a legénység, az nem fog jót tenni neki.
    Egyébként a Leo camója a 3. legjobb a tier 7-es medek között, csak a T-34-1-nek meg a T20-nak van jobb. Szóval van camo, méghozzá kifejezetten jó. Gyorsulásban is a 3. legjobb, majdnem light tank szinten van, top speedben meg a legjobb holtversenyben egy másikkal. Igazából az egyedüli hátránya a nagy ágyújának a pontatlansága, meg hogy viszonylag nagy. A páncél nélküliség teljesen mindegy, mert mint írtam, nem brawler.

    [ Szerkesztve ]

    ***

Új hozzászólás Aktív témák