Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz vendingo #21655 üzenetére

    M3Lee már csak ilyen :) Engem is annyira idegelt, hogy a végét inkább már free xp-ből fejlesztettem a következőknek.
    Utána viszont az M4 a 8.x-es HE nerfig a játék egyik legjobb tankja volt. -12°-os kitéríthetőség, gun mantlet, ami ilyen szögben tier6-ot is tudott pattintani, jól mozog, nem annyira gyúlékony, mint pz4 és míg pz4-et oldalról gyakran 1 lövéssel ki tudtam lőni, ebbe 2 kellett vagy akár 3.
    A nerf óta gyengébb, de még most is elég jó, még mindig megvan. Stug oldalról-hátulról továbbra is 1 lövés. T49 testre szemből is oneshot. T1 heavy hátulról kapott már tőlem 465-öt, nézett is. Nerf előtt szedtem ki vele fullextrás ARL44-et is (tornya oldalának 30-as páncéljába kapott 3-at, első már levitt 410-et)

    Német oldalon sem olyan vészes, főleg ezzel az új 3002M-mel, ami nagyon jó lett. A Pz4-re is lehet derpet tenni, abban szoktam a magasabb medekhez húzni a legénységet. Az új DW2, 3001H-t nem ismerem, de nem tűnnek jónak. Panther sniper, kicsit sebez de pontos és jó az átütése; közelharcra viszont alkalmatlan, lassan fordul a torony és kicsit sebez. Panther2 nálam sötét ló, visszalépés, ágyú ugyan nagyobbat sebez, de alig jobb pen, pontatlanabb; s a tank sem túl mozgékony, páncélja pedig tier8-ba kevés. Várom, hogy túl legyek rajta. Az E50 és E50M nagyon jónak tűnik, bár pont most nerfelték kicsit őket is.
    Másik vonalon 3002DB nyögvenyelősen indult, de utána ráéreztem, bár nem kedveltem meg: a többi némettel ellentétben agresszív flanker, facehugger. Utána Indiennek van gun depje is végre, egy jó mindenes, sniper mellett elég mozgékony flankelésre, ágyúja is kellemes. Ma volt egy tier9 meccs, mindkét oldalon 1-1 Indiennel mi voltunk top dmg és xp. Leo proto pedig jelenlegi kedvencem, mióta megvan az ágyú és torony rajta, 2.5-3k dmg-es körök az átlag, nem ritkán 5, de időnként 6k is. Mint a Hellcat, kicsit bokorban lapulós, ha spotolnak neki vagy spotolsz magadnak de még nem látnak, a tier10-es ágyúja alapból APCR-rel szinte bármit bedarál. Ma szemből T30-as tornyát is belőttem a gun mantlet mellett. Ha viszont meglátnak... még a Batchatnél is papírabb :Y Minden lövés ammorack, néha fel is robban. Most Safe stowage perkkel már csak minden második ammorack :DDD

    Szovjetjeim nem voltak, arról csak ellenfélként tudok. Jó flankerek, bár ezek is kicsit sérülékenyek; T-54 durva jószág, az nekem is kéne.

    Angoloknál a Cromwell nagyon jó: gyors, mozgékony, jó ágyú; viszont páncélja nem sokat ér, és minden lövés modul vagy legénység. Cromwellt megtartottam, tovább nem is mentem, mert a Comet visszalépésnek tűnt (lassabb, míg ágyú majdnem u.a.). Állítólag a Centurion fejlesztett toronnyal nagyon jó: tornya szemből nagyon pattogós és jó a gun dep. Sajnos garázshelyem már nincs rá....

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • Djuree

    félisten

    válasz vendingo #21655 üzenetére

    az amcsi ág sztem a leggyengébb, pershing, patton, nem nagy számok.
    szovjeteknél a t-54 über, a t-62 meg kb. ua eggyel magasabb tierben, szval felejtős.
    német medek jók nagyon, mindkettő!
    angolok is jók, sztem azzal érdemes foglalkozni. kicsit sebez az összes angol gép a t9-t10-en kivül, de gyorsan lőnek és pontosak.

    (#21649) Fel: most mit akarsz, kis aranyosak! :C

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz vendingo #21655 üzenetére

    szerintem a Patton ág nagyon jó lesz . Legjobban a Pershing jött be azzal jókat lehet menni , de fullosan a kilences Patton is nagyon jó . A med ágat csak a franciáknál húztam még ki ott amíg a Lori nyolcas volt addig volt jó más csak árnyéka önmagának . Most a kínai med ágat húzom T34-1 nél tartok . Nem rossz ez sem ,de az amcsi jobb volt érzésre .

    Djuree .: Nem tudom miért írod , hogy a leggyengébb az amcsi med ág dokak szerint nem az sőt . Nekem pl a ruszki nem jön be ,de anno Diego is írta , hogy az amcsi medek a legjobbak . Nem véletlenül.

    Látom közben válaszoltál másnak. Én pont a T54-el vagyok így , hogy nem tartok tőle ,de lehet pont mert nincs ezért becsülöm le. Érdemes lenne neked is belefogni az amcsi med ágba . :R

    Szerk Kettő : Igen amúgy tényleg több a ruszki med mint az amcsi ez tény . Ha megvan a T54 kipróbálhatnánk egy szakaszt ?

    [ Szerkesztve ]

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák