Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papooo

    senior tag

    válasz lacibacsi #198718 üzenetére

    Akinek a garázsában van a kivételre kerülő tank, azzal vajon mi lesz?

    Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

  • kchryss

    addikt

    válasz lacibacsi #198718 üzenetére

    "Én vagyok olyan WOT-Guru, mint mondjuk kchryss"

    Mindig mondtam, hogy túl sokat szerénykedsz. Vagy olyan WOT-Guru mint itt a többi régi motoros. Végre te is bevállalod ezt a státuszt. ;] :D

    (#198714) BloodRay "Ja és egyik kivett tank sem lesz prémium."
    Most ezt mondják, de én ismerem őket annyira, hogy ezt ne higgyem el nekik.

    (#198715) e-newsee
    "És akkor hogy jutsz el mondjuk egy 4-es tanktól a 6-os tankig, ha az 5-ös kikerül?"

    Nyilván lyukak nem lesznek a fejlesztési fában. Pár példa az új fejlesztési fára: [uk] [ger] [ussr] [usa] [fr]

    Lista a kivett és megváltoztatott tankokról: All Removed Tanks, Tank Changes and New Tanks
    Szegény crusader személyiség zavaros lehet a sok változtatástól. Régebben light volt aztán med lett, most meg megint light lesz és még tiert is vált. :D

    Egy érdekes összegzés a változtatások jelenlegi állásáról: New Balance Review
    Fontosabb dolgok belőle:
    1) A sebzést jobban növelték mint a HP-t, pont fordítva kellett volna - FAIL
    2) A repesz sebzését konzisztensebbé és jobban kiszámíthatóvá kívánták tenni, ezzel szemben sokkal kiszámíthatatlanabb lett - FAIL
    3) Azok a tankok amik eddig op-k voltak és csak prém lőszerrel lehetett őket sebezni még erősebbek lettek, a balansz nevet viselő patch éppen hogy nagyobb kiegyensúlyozatlanságot hoz - FAIL

    Megoszlanak a vélemények. Vannak pozitív dolgok is, de összességében elég nagy a káosz és inkább visszalépésnek mint előrelépésnek tűnik ez az egész.
    Még azt is el tudom képzelni, hogy le fogják fújni az egészet és azt mondják, nem is olyan rossz a játék jelenleg, látjátok lehetne sokkal rosszabb is. ;]

    Nekem személyesen egyébként elég nagy csalódás ez eddig. Szépen leírták mik a fő problémák(balansz hiánya a tankok között, prém lőszer, kevés hp gyors halál, gyors csaták), egyet is értettem velük. Erre ahelyett hogy ezeket a problémákat megoldnák, csak tovább mélyítik őket. Komolyan onyan érzésem van, mint ha nem játszanának a saját játékukkal és alapvető logikai összefüggéseket nem látnának.

Új hozzászólás Aktív témák