Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz peterson79 #190581 üzenetére

    Nekem tegnap elég jól adta. Mondjuk az indulás nem azt sejtette, hogy most jó lesz, mert egy szutyok kis Hadnagy rangot tudtam csak elérni egy baromi laggos csatában. Elgondolkodtam, hogy kikapcsolom az egészet - boost sem volt elindítva az első csata előtt, mert elfelejtettem. Aztán mivel nagyon szeretném a héten befejezni, hogy novemberben már ne kelljen menni vele, mégis csak elindítottam a boost-ot és mentem tovább. Nem bántam meg, mert a hadnagyi rangot leszámítva volt egy százados és a többi Tábornok lett. Talán egy Őrnagy volt még, de én azzal már elégedett szoktam lenni. Jól haladtam, így meg voltam magammal elégedve. :B Ma tolom tovább és szeretnék eljutni a IX tekintély majdnem a feléig, amire azért van esély, mert ha olyan jól menne mint tegnap, akkor az elején durván szalad a pontozó csík. :K
    Tegnap volt két olyan csatám is, ahol még az első mezőkben voltunk és már Tábornok voltam. :D :B Beálltam a foglalást blokkolni és nagyon durván pörgött a rang. Viszont volt egy olyan csatám, ahol közel 1000 bázis foglalást blokkoló pontom volt és ennek ellenére is csak Őrmesterig húzta fel a rangomat!? Ezt nem nagyon tudtam hová tenni, ennyit sosem szereztem még és sokkal jobban fel szokta tolni a rangot. (B zonát blokkoltam) Kchryss szerinted miért lehetett ez, hogy csak egy rangot lépett előre? :F

    (#190589) e-newsee: na ekkor tényleg nem értettem amit írtál! Így már akkor rendben és tényleg így van! ;)

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák