Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Raysen623 #180819 üzenetére

    Mit nem fogadtam el azon a klipen? Egyáltalán mit kellett volna elfogadnom?
    Kezdjük ott hogy a szórás kör nem is látszik, mert valószínűleg ki van kapcsolva aminek az okát nem tudom. A j1mb0 célkereszt közepén a fix karika nagyságrendekkel kisebb mint a szóráskép köre amin belül mehet a lövés.
    Azt írtad ne foglalkozzunk az esélyekkel, de igenis kell foglalkozni az esélyekkel. A szóráskör mivel nincs bekapcsolva így csak saccolni tudom, de így ránézésre volt rá valós esély hogy elmenjen a füle alatt a jobb és a bal oldalon is, elmehetett volna a tank alatt is és talán mellette és felette is egy kis részen. Szerintem kb 10% esély volt rá, hogy ez ne legyen sebző találat. 10% elég kicsi, valóban tekinthető durván negatív rng-nek, de azért baromi messze van a lehetetlentől és a csodától. Minden 10 lövésből 1 lett volna ami nem sebzi.

    Szóval most egyáltalán mit is kéne elfogadnom? Szerintetek a wg direkt leprogramozta, hogy ilyen helyzetben húzza az rng a lövedéket pont arra a kis helyre ahol elmehet a torony alatt. Szerintem meg van a szóráskép ami tudjuk hogy működik, a körön belül bárhova mehet a lövedék, úgy működött az rng ahogy kell neki vagyis teljesen véletlenszerűen és a 100 esetből most az egyszer pont oda dobta a lövedéket. Erre megvolt minden esély hiszen a körön belülre ment a lövedék, ergo nincs csalás. Meg lehet kérdezni a kollégát hányszor sikerült eddig a WT füle és a teste között ellőni, gyanítom nem sokszor. Manipuláció akkor lenne ha folyamatosan ilyen kis valószínűségű lövéseket adna be, ami egyébként az állításotok szerint meg is történik csak érdekes módon erről sosincs bizonyíték. Hogy miért kérem számon a replay-t mindig? Azért mert velem ilyen direkt kicseszés nem szokott történni és megmagyarázhatatlan dolgok sem történnek velem ezért nem hiszem el ha mással megtörténik amíg nem látom a saját szememmel. Tudod én is mondhatnám, hogy felspotolt egy light Malinovkáról miközben Murovankán kempeltem a sarokban, csak ki hiszi el?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák