Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz kchryss #180820 üzenetére

    " úgy működött az rng ahogy kell neki vagyis teljesen véletlenszerűen és a 100 esetből most az egyszer pont oda dobta a lövedéket."

    Érdekes, hogy a másik 99 esetben nem jönnek ide a konteó hívők, hogy "de hát nem is tankot céloztam, oszt mégis ammorack lett"... :U

    Amúgy szerintem a PH blog-on is van valami RNG, ami néhány hetenként idevet a fórumra egy-egy konteó hívőt... ;] Lassan valami kézikönyvet is lehetne nekik írni.

    Hogyan legyek jó troll?
    - Sose adjam meg a játékosnevem, mert nem akarom, hogy a teljesítményem miatt legyek támadás áldozata! (Az mindegy, hogy super unicum, vagy total noob vagyok)
    - Sose legyen bekeapcsolva a replay-ek mentése és természetesen ne az utolsó csatára hivatkozzak, ha kell!
    - Ha véletlenül mégis van replay, akkor sem szabad megosztani, mert "a-múltkor-is-felhasználták-az-engedélyem-nélkül-bla-bla-bla..."!
    - Folyamatosan bizonygatnom kell az igazam akkor is, ha 15 fórumozó mondja annak ellentétét!
    - Folyamatosan hangoztassam, hogy a másik nem ért a játékhoz, még akkor sem ha éppen 50k+ csatája van!
    - Akár csak virtuálisan, akár ténylegesen, de mindenkit le kell hülyéznem, aki mást mond mint én!
    - Néha be kell tennem egy-egy képet, amin valami értelmezhetetlen helyzet van és hozzá kell böfögnöm egy fél mondatot, aminek szintén semmi értelme!

    Biztosan van még pár alapszabály, de reggelről (kávé előtt) ennyi jutott eszembe.
    Még egy fontos (az utolsó) szabály létezik:
    - Amikor veszni látom a helyzetem, akkor sértődötten el kell küldeni mindenkit a 'csába és kijelenteni, hogy erre a trágya fórumra többet be nem teszem a lában...

    A vicces az, hogy a fentiek egyáltalán nem viccesek és tényleg újra meg újra felbukkannak ezek a tiszavirág életű haterek...

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák