Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz kchryss #168282 üzenetére

    Hát csak az érzéseimre tudok hagyatkozni, mert rendes statisztika nincs előttem. XVM-et sem használok, nem látom hogy milyen csapatok vannak, és nem nézek meg mindenkit egyesével, de kb minden 5. embernél kint van az első ligás plecsni. Biztos hogy rosszabbul játszok valamivel, mert alig 50 % a stráfarányom (10%-kal rosszabb mint az első szezonban, és az átlagsebzésem is kb ennyivel kisebb, pedig az már az első szezon végén volt!), de olyan csaták vannak néha hogy a fejemet fogom. Ha nem indul meg elég ember azonnal a kulcspozícióhoz, akkor az emberek biztos nem mernek odamenni, nehogy visszaessenek, pedig ráérnének visszafordulni fél perccel később is, ha tényleg nem megy senki. Érzésre nagyon sok a vesztes csata. A rengeteg arti is irritáló, tényleg szinte minden meccsen 2-2 van belőlük. Na meg már ment a szezon, amikor hazaértem a nyaralásból, ami 6 nap folyamatos túrázás volt, úgy lejártuk a lábunkat hogy lépni alig tudtunk. Szóval az első pár napon a fáradtság is közrejátszott.

    Egyébként szerintem több szoros csata van mint randomban, sokszor csak 1-2 tanknyi HP-ja marad a vesztes csapatnak, de némelyik pályát annyira utálom... Airfielden nem lehet támadni, cliff még mindig a déli oldalnak kedvez, fishermans bay csak simán szar. Most hirtelen ezek jutottak eszembe. És tényleg nagyon kevesen játszanak, negyedannyian vannak a ranglistán mint legutóbb. Gyakran kell fél-egy percet várni a sorsolásra. A barátlistámon is sok elég jó játékos van, és a rendszer szerint csak hárman állnak értékelhető helyen? Ez mi?

    [ Szerkesztve ]

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák