Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Simulacrum #167441 üzenetére

    (#167442) @e-newsee:
    IS-7 nem rossz, sokan használták az előző szezonokban is. Akkor van bajban ha sok a type5 és v4 esetleg maus, mert azokhoz kicsi az átütése és a type5 ellen tornyozni sem tud. Érdemes rá optikát tenni, van egy csomó pálya ahol be lehet állni középen tornyozni és így sok ingyen assziszthoz juthatsz.

    (#167455) @Emu:
    Nagy elvárásaitok ne legyenek. Nem sokban különbözik a randomtól a ranked élmény. Ha arra gondoltok, hogy itt sokszor van csapatmunka és többször számíthatsz a társakra akkor rosszul gondoljátok. Ha csapat élmény kell akkor klánozni kell.
    Az a probléma a rendszerrel, hogy mivel mindkét csapatban büntetve vannak akik xp-ben hátul végeznek ezért ez nagy passzivitásra sarkallja a játékosokat. Sokszor előfordult olyan szituáció, hogy nagy fölényben voltunk egyik oldalon például 6 med 4 ellen, magas rangon a játékosok szinte biztos tudják, hogy simán lenyomhatnák a 6 tankkal a 4-et és ezzel megnyerhetnék a csatát. Mégsem indul meg senki, mert nem meri bevállalni senki azt hogy elsőnek menjen kifókuszolják és ezzel hátulra kerüljön xp-ben. Ha valaki ilyenkor megindulna bevállalva a lövéseket azzal sokszor megnyerné a csatát a többieknek, de mivel beáldozza magát így nem kapna érte jutalmat az xp miatt. Ezért aztán majdnem mindenki biztonságra játszik és kempel.
    Ha felhúzzátok magatokat azon, hogy random csatában ott hagynak a szarban akkor itt nem lesz sok jó élményetek, mert itt mindenki menekül és nagyon ritka, hogy segítsenek.

    Az első 5 szintet nagyon könnyű elérni. Az 5. szintért jár 1 nap prém fiók is. Ezzel a prém nappal és a szintekért járó jutalmakkal masszív profitot lehet termelni kb a 8-as szintig. Addig mindenképpen érdemes játszani ezzel a móddal. 8-as szinttől fokozatosan nehezedik a továbbjutás, ott érdemes elgondolkodni az addig gyűjtött tapasztalat alapján, hogy megéri-e elmenni a végéig. Persze ha kifog az ember egy jó győzelmi szériát akkor akár a 13-as szintig is felmászhat egész könnyen és kevés csatával.

    A 15-ös szintet ha eléri valaki akkor onnan már nem eshet vissza. Utána tankonként lehet gyűjteni a további pontokat. Ez lényegesen könnyebb, mint az előző szintek vagyis aki hamar eléri a 15-ös szintet az utána könnyedén farmolhatja a pontokat, főleg ha sok jó 10-es tankja van. Általában a 15-ös szint és utána 1-2 pont már elég az arany ligában való végzéshez. A ligához való pont majd attól függ, hogy hányan játszanak. Az egyik szezonban például olyan kevesen nyomták a végén, hogy sokkal lejjebb vitték a határokat, ott nem is kellett eljutni a 15-ös szintig az arany ligához. Ha jól rémlik 14-es szint már elég volt az arany ligához és 13-as az ezüsthöz. Akkor bosszús voltam, mert én 12-es szinten végeztem, mivel akkor nem volt időm játszani és nem is volt célom felmenni 15-ös szintig, viszont ha tudom, hogy a 13-as szintért kapok 1 hét prém fiókot és 1000 aranyat akkor azt a pár (max 20) csatát még simán beletoltam volna. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák